Skočiť na obsah
logo_IRRVA_2014-20 

Obec Šalgočka v rámci vyhlásenej výzvy Fondu malých projektov č. 4/FMP/6c/I,N na podávanie projektov hľadá partnera z oprávneného územia Českej republiky.

Stručný projektový zámer je v rámci tematického zamerania 2.1 Zvýšenie atraktívnosti kultúrneho a prírodného dedičstva
pre obyvateľov a návštevníkov cezhraničného regiónu.


 

Potenciálny partner Tematické zameranie Predpokladaná výška rozpočtu Požiadavky na partnera Poznámka
obec Šalgočka 2 Kvalitné životné prostredie 15 000 € Spolupráca v oblasti obnovy kultúrneho dedičstva V obci Šalgočka sa nachádza socha sv. Žigmunda, ktorú tam nechali českí vojaci. V obci sa nachádzal malý špitálik - poľná nemocnica. V súčasnosti sa v okolí tvorí malý parčík. V rámci projektu by obec Šalgočka chcela vybudovať náučný chodník o dejinách Československého štátu až po súčasnosť a ukončiť ho dejinami obce.


Databáza subjektov hľadajúcich projektového partnera

Vytvorené dňa: 04.06.2019
Aktualizované dňa: 04.10.2019
Zaujala vás táto informácia? Zdieľajte ju ďalej.

Aktuality

Trnavská župa dá na prvú pomoc nezriaďovanej kultúre 100 tisíc eur

Trnavský samosprávny kraj vyhlásil výzvu, prostredníctvom ktorej pomôže profesionálnym subjektom nezriaďovanej kultúry. V programe „Prvá pomoc kultúre“ je pripravených 100 tis. €. O podporu je možné požiadať do 14 augusta 2020

Národný certifikát a prvé miesto v robotickej súťaži

Študenti Gymnázia Ivana Kupca v Hlohovci získali národný certifikát kvality za eTwining projekt a prvé miesto v robotickej súťaži stredných škôl Road2FEI

Dobrovoľníci z piešťanského gymnázia

Žiaci Gymnázia Pierra de Coubertina sa aktívne zapájajú do rôznych akcií, či už ide o čistenie mesta alebo prípravu športových podujatí.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky