Jump to content

M.R.Štefánik – bojovník za slobodu národov Európy

Publikované:

Zobraziť galériu

4. 6. 2019 – V utorok 4.júna 2019 sa uskutočnila pri príležitosti 100. výročia úmrtia M.R.Štefánika prednáška v priestoroch Žitnoostrovskej knižnice v Dunajskej Strede. Prednáška bola zorganizovaná v spolupráci s Domom Matice slovenskej v Dunajskej Strede, ktorý zabezpečil prednášateľa v osobe Doc. Ivana Mrvu, riaditeľa Slovenského historického ústavu Matice slovenskej v Bratislave. Účastníkmi podujatia boli študenti z 2. ročníkov Gymnázia Ladislava Dúbravu v Dunajskej Strede. 

Po skončení prednášky sa rozprúdila živá beseda k téme prednášky, študenti sa do nej aktívne zapojili svojimi otázkami a tým sa dozvedeli viac zaujímavých vecí o osobnom živote 
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

News

Kto nás chráni

Cieľom súťaže je podnietiť deti k bezpečnému správaniu sa, predchádzaniu úrazov, dopravných nehôd, k prevencii kriminality, drogových závislostí a iných negatívnych javov.

Z trnavského kraja autobusom na Pohodu

Na obľúbený festival Pohoda 2019 návštevníkov tento rok pohodovo dovezú a z festivalu zase domov zavezú špeciálne spiatočné autobusy TTSK.

Futbalové talenty budú bojovať na turnaji Supervíkend U9 v Trnave

Počas víkendu sa vo futbalovom areáli Slávie na Rybníkovej ulici uskutoční turnaj slovenských prípraviek Supervíkend U9.

- Jump to main navigation
Jump to the top of the page