Jump to content

Trnavská SOŠ dostala ocenenie od ministerky

Publikované:

Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Zavarská 9, 917 28 Trnava, dostala ocenenie od ministerky školstva, vedy, výskumu a športu SR.

Zobraziť galériu ME 1ME 2ME 3ME 5

V stredu 15. mája 2019 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR a ŠIOV udelilo SOŠ poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Zavarská 9, Trnava, Plaketu za zásluhy o rozvoj talentov a ďakovný list pri príležitosti 20. výročia súťaže o mlieku "Mladý ekofarmár", za dlhoročné úspešné organizovanie školských, krajských a celoštátnych súťaží.
Na krajských súťažiach "Mladý ekofarmár", ktoré každoročne organizuje naša škola sa žiaci umiestňujú na prvých miestach a v celoslovenskej súťaži každoročne obsadia miesta v prvej desiatke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

News

Kto nás chráni

Cieľom súťaže je podnietiť deti k bezpečnému správaniu sa, predchádzaniu úrazov, dopravných nehôd, k prevencii kriminality, drogových závislostí a iných negatívnych javov.

Z trnavského kraja autobusom na Pohodu

Na obľúbený festival Pohoda 2019 návštevníkov tento rok pohodovo dovezú a z festivalu zase domov zavezú špeciálne spiatočné autobusy TTSK.

Futbalové talenty budú bojovať na turnaji Supervíkend U9 v Trnave

Počas víkendu sa vo futbalovom areáli Slávie na Rybníkovej ulici uskutoční turnaj slovenských prípraviek Supervíkend U9.

- Jump to main navigation
Jump to the top of the page