Skočiť na obsah

Obchodná akadémia Hlohovec pomáha seniorom

Publikované:

Zobraziť galériu

V slnečný júnový pondelok navštívili žiaci 2.A.triedy Obchodnej akadémie Hlohovec zariadenie pre seniorov Harmonia v Hlohovci. Seniori spolu so žiakmi absolvovali prechádzku Zámockým parkom po náučnom chodníku, spojenú s odborným výkladom pána profesora PhDr. S. Kamenčíka. Na konci cesty čakalo všetkých občerstvenie, ktoré zabezpečilo ZPS Harmonia. Pri oddychu si mohli prítomní vypočuť legendu o Studničke "Kruta", ktorá sa viaže ku grotte (kamennej jaskyni) neďaleko jazierka. Stretnutie sa nieslo v príjemnej atmosfére plnej úsmevov a porozumenia. Všetci zúčastnení sa už tešia na ďalšie spoločné podujatie – Športový deň seniorov v septembri.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Kto nás chráni

Cieľom súťaže je podnietiť deti k bezpečnému správaniu sa, predchádzaniu úrazov, dopravných nehôd, k prevencii kriminality, drogových závislostí a iných negatívnych javov.

Z trnavského kraja autobusom na Pohodu

Na obľúbený festival Pohoda 2019 návštevníkov tento rok pohodovo dovezú a z festivalu zase domov zavezú špeciálne spiatočné autobusy TTSK.

Futbalové talenty budú bojovať na turnaji Supervíkend U9 v Trnave

Počas víkendu sa vo futbalovom areáli Slávie na Rybníkovej ulici uskutoční turnaj slovenských prípraviek Supervíkend U9.

- Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky