Jump to content

Užite si leto pri mori z letiska Piešťany

Publikované:

Letisko Piešťany získalo nedávno svoje historicky prvé charterové lety.

Zobraziť galériu NNN_7873NNN_7890NNN_7900

Letisko Piešťany dostalo krídla. Letisko Piešťany získalo nedávno svoje historicky prvé charterové lety, počas letnej sezóny sa bude zo slovenského kúpeľného mesta pravidelne lietať do turisticky vyhľadávaných lokalít v Turecku a Egypte. Počas letnej sezóny by tieto lety malo absolvovať asi štyritisíc dovolenkárov. Ak sú tieto destinácie voľba pre Vašu dovolenku, a ste z okolia Piešťan, tak Vás určite táto informácia potešila. 

Dovolenka v týchto destináciách je ideálnou voľbou pre náročných klientov, ale aj pre tých, ktorí hľadajú množstvo zábavy, nerušený oddych, profesionálne služby a nádych luxusu. A dokonca niektoré hotely sú priam stvorené na rodinnú dovolenku plnú radostného smiechu a bláznenia sa.

Chcete tento rok opäť vylihovať na pláži? Ľudia stále radšej cestujú lietadlami. S tým sa však často spája dlhé a niekedy aj nepríjemné čakanie, či dlhé cestovanie na rôzne letiská. Preto sa Letisko Piešťany rozhodlo v spolupráci s HAPPY TRAVEL posilniť lety rovno z kúpeľného mesta. Môžete sa tešiť na väčší typ komfortu, výborné služby a kvalitnú prepravu. 

Tak čo? Vidíme sa na letisku?
 
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

News

Kto nás chráni

Cieľom súťaže je podnietiť deti k bezpečnému správaniu sa, predchádzaniu úrazov, dopravných nehôd, k prevencii kriminality, drogových závislostí a iných negatívnych javov.

Z trnavského kraja autobusom na Pohodu

Na obľúbený festival Pohoda 2019 návštevníkov tento rok pohodovo dovezú a z festivalu zase domov zavezú špeciálne spiatočné autobusy TTSK.

Futbalové talenty budú bojovať na turnaji Supervíkend U9 v Trnave

Počas víkendu sa vo futbalovom areáli Slávie na Rybníkovej ulici uskutoční turnaj slovenských prípraviek Supervíkend U9.

- Jump to main navigation
Jump to the top of the page