Jump to content

FootBallGolf – Zábava pre celú rodinu!

Publikované:

V trnavskom kraji zažijete zábavu v novom areáli, ktorý ponúka svojim návštevníkom naozaj zaujímavé športové aktivity. Pre školy a škôlky z celého kraja, bude ihrisko k dispozícii bezplatne v rámci podpory športu u najmladších.

Zobraziť galériu

Viete čo je FootBallGolf?

bg_2Je to kombinácia dvoch obľúbených športov futbalu a golfu. Tento netradičný šport sa hrá podľa pravidiel golfu ale s futbalovou loptou a namiesto palíc sa používajú nohy. Klasické footballgolfové ihriská vo svete sú 18-jamkové. Podstatou hry je dopraviť loptu do jamky na čo najmenší počet kopov. FootBallGolf je hlavne o zábave, keďže na jamkách čakajú hráčov aj prekážky ktoré musia prekonať. Podobne ako pri minigolfe. Práve to je to, čo zaručuje pri tomto nezvyčajnom športe skvelú zábavu s rodinou či priateľmi.

Na Záhorí sa verejnosti na začiatku letnej sezóny otvára novovybudovaný FootBallGolf Park. Určený je širokej verejnosti na teambuildingové aktivity ale takisto aj pre profesionálnych športovcov. Nájdete ho v obci Prievaly v okrese Senica. V súčasnosti je v novom parku vybudovaných 9 footballgolfových jamiek. Čoskoro bude dobudovaných zvyšných 9 jamiek aby bol park plnohodnotný - 18-jamkový.
 
Zábava v areáli nikdy nekončí.
Areál ponúka aj ďalšie zaujímavé možnosti, akou je aj nafukovacia atrakcia FootDarts. Opäť záhadne znejúci názov, ktorý však neskrýva nič iné ako takmer klasické šípky. Tieto sa od tých tradičných líšia kopaním lopty na nafukovací terč namiesto hádzania šípok.
Časom pre návštevníkov pribudne bufet s chutným občerstvením, beachvolejbalové ihrisko, mini ZOO a chatky s možnosťou ubytovania sa v regióne. Máme sa veru na čo tešiť.
 
Na školy a škôlky trnavského kraja sa nezabúda.
Park bude otvorený aj počas školského roka. Keďže je hlavnou myšlienkou vytiahnutie detí a mládeže od televízorov, či počítačov a mobilov do prírody, areál bude k dispozícii všetkým školám a škôlkam v rámci trnavskej župy úplne bezplatne. Školy a škôlky ho môžu využívať počas celého školského roka v pracovných dňoch od 8:00 do 12:00 hodiny ako náhradu za telesnú výchovu, branné cvičenia a výlety.
 
Brány pre návštevníkov sa otvárajú.
Nový park otvára svoje brány v sobotu 6. júla. Preto ak chcete svoje leto tráviť aktívne, určete vyskúšajte novinku v trnavskom kraji. My sa už nevieme dočkať na aktívny odpočinok. Poďte sa s nami zabaviť aj vy na novom ihrisku.
otovrenie_parku_letak
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

News

Verejnosť môže pripomienkovať územnú stratégiu

Sprostredkovateľský orgán pre Integrovaný regionálny operačný program vypracoval zmenu Územnej stratégie Trnavského kraja na roky 2014 – 2020, ktorá sa týka najmä ochrany životného prostredia a udržateľného rozvoja. Verejnosť má právo túto zmenu strategického dokumentu písomne pripomienkovať do 2. augusta 2019.

Trnavská župa podporí aktivity na predchádzanie živelným pohromám

Trnavská župa, prostredníctvom Centrálneho krízového fondu (CKF), podporí aktivity, ktoré pomôžu predchádzať živelným udalostiam a katastrofám. Obce a mestá tak môžu na tento účel žiadať o dotácie do 15. augusta 2019. Maximálna výška dotácie je 5 000 €, minimálna je 1 000 €. Spoluúčasť úspešného žiadateľa je 25% z celkovej výšky dotácie. Výzvy sa môžu zúčastniť len samosprávy, ktoré sú členmi CKF. 

Trnavský kraj navštívila turecká veľvyslankyňa

Hlavnou témou stretnutia tureckej veľvyslankyne Aslıgül Üğdül a župana trnavského kraja Jozefa Viskupiča bola snaha o regionálnu spoluprácu v oblasti vzdelávania, výchovy a športu. Spomínala sa však aj téma letiska v Piešťanoch, odkiaľ sa v tomto roku spustila dovolenková linka do destinácií v Turecku.

Jump to main navigation
Jump to the top of the page