Jump to content

Letná opekačka domova sociálnych služieb Zavar

Publikované:

Naše zariadenia sociálnych služieb sa rozhodne nenudia. Leto trávia rôznymi aktivitami, ktoré ich obohacujú o nové zážitky.

Zobraziť galériu

Dnes vám prinášame článok z Domova sociálnych služieb Zavar, kde ľudia opisujú svoj letný deň ktorý začali opekačkou a skončili sladkou odmenou. 
Veríme, že podobných dní budú mať naši klienti čo najviac, a budú sa v našich zariadeniach cítiť čo najlepšie. 

,,Horúce letné popoludnie sme sa snažili využiť úplne ináč, ako obyčajne. Veď nemôže byť nič lepšie ako vôňa opečenej špekačky,  tónov gitary a voda. Ako voľakedy, keď sme boli mladí, zdraví, s kamarátmi a priateľmi. Aby nám voľný čas rýchlejšie  ubehol, zúčastnili sme sa super súťaže, ktorú pre nás pripravili naši kľúčoví pracovníci pod názvom ,,Lov rýb“. Udicami sme vylovili z pripravenej nádrže fľaše, v ktorých boli ukryté slová. Našou úlohou bolo zostaviť zmysluplnú vetu. Súťažili sme v družstvách, každé družstvo reprezentovalo svoju komunitu. Veľa sme sa nasmiali, ale zároveň sa nám precvičili i mozgové bunky. Jednoducho povedané..... bola sranda. Najväčším prekvapením celého popoludnia bola zmrzlina. Úplne originálna od zmrzlinára, ktorý prišiel k nám do DSS pre dospelých v Zavare a v chladiacich boxoch nám priniesol chutnú, farebnú a sladkú ,,zmrzku“. Bolo to fajn letné popoludnie. Hudba, vôňa opečenej špekačky, dobrá nálada, osvieženie.... jednoducho, tak ako  DOMA.‘‘
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

News

Svätý Mikuláš zavítal do DSS Horný Bar

Dňa 6 decembra k nám do DSS Horný Bar zavítal Svätý Mikuláš.

Trnavská župa: žiaci majú k dispozícii nový vlakový simulátor

Stredná priemyselná škola dopravná v Trnave dnes dostala do užívania nový Simulátor zabezpečovacích zariadení a železničnej premávky. Simulátor škole poskytli Železnice slovenskej republiky a jeho hodnota je 130 tis. €.

Jump to main navigation
Jump to the top of the page