Ugrás a tartalomra

Ocenení Dofáci z Gymnázia Ivana Kupca v Hlohovci

Publikované:

Dňa 10.09.2019 si študenti Gymnázia Ivana Kupca v Hlohovci prevzali bronzovú medailu prestížneho programu Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu v Bratislave, v Starej Tržnici.

Zobraziť galériu FOTO 2FOTO1

Dňa 10.09.2019 si študenti Gymnázia Ivana Kupca v Hlohovci prevzali bronzovú medailu prestížneho programu Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu v Bratislave, v Starej Tržnici.
Vyše 600 mladých ľudí z Bratislavského, Trnavského, Nitrianskeho a Trenčianskeho kraja prišla podporiť aj pani prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá ocenila ich vytrvalosť, pracovitosť, ochotu nezištne pomáhať druhým, schopnosť prekonávať samých seba a vyslovila presvedčenie, že toto sú tie najlepšie predpoklady ich úspechu v budúcnosti. Študentom sa prihovoril aj pán veľvyslanec Andrew Garth z British Embassy.
Naši dofáci prevzali ceny priamo z rúk Country Managera Google Slovensko Rasťa Kulicha (prezident Slovenskej aliancie pre inovatívnu ekonomiku), ktorý si zaspomínal ako tvrdo pracoval pre naplnenia svojho sna získať MBA titul s vyznamenaním na Harvard Business School a povzbudil ich, aby pokračovali v programe DofE na ďalších úrovniach a samozrejme aj ďalej na ich ceste ku splneným cieľom.
Veľké poďakovanie patrí najmä Národnej kancelárii programu DofE za ďalšie nezabudnuteľne zorganizované podujatie.

Autor: Mgr. I. Fáziková – vedúci programu
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Hírek

Svätý Mikuláš zavítal do DSS Horný Bar

Dňa 6 decembra k nám do DSS Horný Bar zavítal Svätý Mikuláš.

Trnavská župa: žiaci majú k dispozícii nový vlakový simulátor

Stredná priemyselná škola dopravná v Trnave dnes dostala do užívania nový Simulátor zabezpečovacích zariadení a železničnej premávky. Simulátor škole poskytli Železnice slovenskej republiky a jeho hodnota je 130 tis. €.

Ugrás a fő navigációra
Ugrás az oldal tetejére