Ugrás a tartalomra

Preteky Okolo Slovenska aj v trnavskej župe

Publikované:

Od 18. - 21. septembra 2019 bude prebiehať 63. ročník pretekov Okolo Slovenska. Pre trnavskú župu je výborná správa, že 3. a 4. etapa bude prechádzať našim regiónom..

Zobraziť galériu

Od 18. - 21. septembra bude prebiehať 63. ročník pretekov Okolo Slovenska, na ktorom sa zúčastní  22 špičkových zoskupení. V rámci štyroch dní pretekári absolvujú päť previerok. Na trase z Bardejova cez Ružomberok, Hlohovec a Senicu prejdú celkovo 714 kilometrov a potrápia so 17 horskými a 10 rýchlostnými prémiami.

Pre trnavskú župu je výborná správa, že 3. a 4. etapa bude prebiehať v tomto regióne. Tretí deň pretekov  bude trasa viesť z Ružomberka,  cez Turčianske Teplice, Bojnice, Partizánske a Topoľčany do Hlohovca, kde finiš bude na hlohoveckom zámku.

Podujatie Okolo Slovenska vyvrcholí v 4. etape v meste Senica.  Posledných dvadsať kilometrov už nebude nijako náročných, takže v Senici budeme určite svedkami záverečného šprintu . Pre divákov, a obyvateľov Senice, bude určite atraktívne, že celé preteky vyvrcholia okruhmi mestom, kde fanúšikovia uvidia hviezdy pelotón prechádzať až trikrát.

Všetky potrebné informácie nájdete na https://www.okoloslovenska.com/


 
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Hírek

Trnavský župan rokoval s vicepremiérom o posilnení kompetencií samosprávnych krajov

Predseda Trnavského samosprávneho kraja a predseda združenia samosprávnych krajov SK 8 Jozef Viskupič dnes v Trnave prijal podpredsedu vlády Slovenskej republiky Štefana Holého. Rokovali o reforme verejnej správy a o dodržiavaní legislatívneho procesu.

(Ne)všedné radosti

Trnavský samosprávny kraj – Záhorské osvetové stredisko v Senici pozýva priateľov umenia na jubilejnú autorskú výstavu výtvarných diel výtvarníčky Aleny Kováčovej – Trizuliakovej zo Senice, spoluzakladateľky a členky Združenia výtvarníkov SenART.

Informácia o vydaných ochranných pracovných prostriedkoch

Trnavský samosprávny kraj odovzdal ďalšie osobné ochranné pracovné prostriedky z pohotovostných zásob Správy štátnych hmotných rezerv SR.

Ugrás a fő navigációra
Ugrás az oldal tetejére