Ugrás a tartalomra

Preteky Okolo Slovenska aj v trnavskej župe

Publikované:

Od 18. - 21. septembra 2019 bude prebiehať 63. ročník pretekov Okolo Slovenska. Pre trnavskú župu je výborná správa, že 3. a 4. etapa bude prechádzať našim regiónom..

Zobraziť galériu

Od 18. - 21. septembra bude prebiehať 63. ročník pretekov Okolo Slovenska, na ktorom sa zúčastní  22 špičkových zoskupení. V rámci štyroch dní pretekári absolvujú päť previerok. Na trase z Bardejova cez Ružomberok, Hlohovec a Senicu prejdú celkovo 714 kilometrov a potrápia so 17 horskými a 10 rýchlostnými prémiami.

Pre trnavskú župu je výborná správa, že 3. a 4. etapa bude prebiehať v tomto regióne. Tretí deň pretekov  bude trasa viesť z Ružomberka,  cez Turčianske Teplice, Bojnice, Partizánske a Topoľčany do Hlohovca, kde finiš bude na hlohoveckom zámku.

Podujatie Okolo Slovenska vyvrcholí v 4. etape v meste Senica.  Posledných dvadsať kilometrov už nebude nijako náročných, takže v Senici budeme určite svedkami záverečného šprintu . Pre divákov, a obyvateľov Senice, bude určite atraktívne, že celé preteky vyvrcholia okruhmi mestom, kde fanúšikovia uvidia hviezdy pelotón prechádzať až trikrát.

Všetky potrebné informácie nájdete na https://www.okoloslovenska.com/


 
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Hírek

Hokejbal pre Zelený dom Skalica

Odbor sociálnych vecí Úradu TTSK Vám dáva do pozornosti podujatie „Československý superpohár v hokejbale“, ktorý sa uskutoční 26. októbra 2019.

Tvorivé dielne vo Veľkom Mederi

15. októbra 2019 sa konali umelecké tvorivé dielne vo Veľkom Mederi, kde sa zúčastnili aj šiesti klienti z Domova sociálnych služieb pre deti a dospelých v Jahodnej.

Ples Stromovákov

11. októbra 2019 organizovalo občianske združenie STROM pri Domove sociálnych služieb Trnava, Stromová ul. už III. ročník spoločenského podujatia – Ples Stromovákov.

Ugrás a fő navigációra
Ugrás az oldal tetejére