Jump to content

„Countdown 2019 školy“

Publikované:

Rozvíjanie finančnej gramotnosti na našej škole (Obchodná akadémia, Veľký Meder) je súčasťou nielen našich vyučovacích hodín, ale máme naplánované aj stretnutia a workshopy s odborníkmi.

Zobraziť galériu IMG_6717 (002)

Rozvíjanie finančnej gramotnosti na našej škole (Obchodná akadémia, Veľký Meder) je súčasťou nielen našich vyučovacích hodín, ale máme naplánované aj stretnutia a workshopy s odborníkmi. Preto bolo pre nás samozrejmosťou zapojenie sa do súťaže „Countdown 2019 školy“, ktorej organizátorom bola Allianz – Slovenská dôchodková správcovská spoločnosť.

3. októbra 2019 nás organizátori milo prekvapili správou, že sme medzi 7 školami z viac ako 100 škôl, ktoré vyhrali notebook.

S potešením sme prijali výhru, ktorú efektívne využijeme v našej každodennej práci na škole.

 

Alžbeta Horváthová, riaditeľka školy

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

News

Od textu k inscenácii

Trnavské osvetové stredisko v Trnave v spolupráci s Divadlom Jána Palárika v Trnave s podporou Trnavského samosprávneho kraja pripravili divadelný workshop pre neprofesionálnych divadelníkov.

Tradícia zasadená do modernej doby

TOP turistická destinácia regiónu je názov jednej zo súťaží vyhlasovaných Ministerstvom dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

Výstava fotografií „Nežná revolúcia objektívom Milana Krupčíka“

Výstavná kolekciu tvoria autentické zábery z novembrových udalostí v roku 1989. Fotografie z novembrovej revolúcie vznikli spontánne. Úvodné zábery vtedy 24-ročného študenta Chemicko-technologickej fakulty a vedúceho fotokrúžku pri vysokoškolskom klube zachytávajú prvú demonštráciu študentov na Hviezdoslavovom námestí.

Jump to main navigation
Jump to the top of the page