Jump to content

Úcta k starším

Publikované:

V Domove dôchodcov a domove sociálnych služieb pre dospelých v Seredi si pripravili podujatie "'Úcta k starším". Taktiež pripravili porgram pre starších kde spoločne brigádovali okolo zariadenia DD a DDS.

Zobraziť galériu ucta k starsim Dom kultury Sereducta, DDaDSS pre dosp. SeredViceprimator, DDaDSS pre dosp. Sered,uctaMS Murgasova,ucta DDaDSS pre dosp.SeredMŠ Murgašova.ucta.DDaDSS pre dosp.CZS,DDaDSS SeredBrigáda.okt.DDaDSS SeredDDa DSS Sered, obcerstv,podakov.brigadnikov

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

News

Už takmer 1400 ľudí využilo možnosť cestovať autobusom za 1€

Rodinný cestovný lístok využilo za prvý mesiac už 383 rodín. Na tento nový typ cestovného lístka v prímestskej autobusovej doprave bolo v júli prepravených spolu až 1351 cestujúcich.

Trnavská župa opravuje úseky ciest


Trnavská župa tento rok opraví spolu takmer 50 km ciest II. a III. triedy v celom kraji. Rekonštrukcia a modernizácia sa týka až 21 úsekov ciest. K najdlhším opravovaným patria úseky ciest III. triedy Naháč – Dubové v okrese Trnava a Prietrž – Osuské v okrese Senica.

PRACOVNÉ PRÍLEŽITOSTI

Vyznáte sa v číslach a analýzach? Hľadáme analytikov a analytičky na juniorské aj seniorské pozície projektu Smart Región TTSK. 

Jump to main navigation
Jump to the top of the page