Jump to content

Jesenný pobyt klientov na Dobrej Vode

Publikované:

Tak ako v minulom kalendárnom roku, tak i túto jeseň zorganizoval DSS pre dospelých v Zavare svojim klientov jesenný pobyt na Dobrej Vode.

Zobraziť galériu DSC06192

Zaujímavého pobytu sa zúčastnilo 30 klientov, ktorí si užívali prírodu, turistiku a zúčastňovali sa rôznych voľno časových kultúrno spoločenských i športových aktivít. Hádzanie šípkami a streľba lukom sa stali najobľúbenejšími disciplínami. Atmosféru krásnej farebnej jesene umocnil táborák s vôňou klobásky a údenej slaninky. A aký by to bol oheň bez gitary. Večerným jesenným oparom zmiešaným s dymom z táboráku sa niesli známe ,,čundrácke„ tóny starých piesní, ktoré si chlapi pamätali, keď ešte oni spievali ako mladí chlapci pri táboráku. Úžasné spomienky určite dlho zostanú v mysli našich klientov. Tešíme sa opäť o rok na pobyt na Dobrej Vode.

Text: Sylvia Záhorová , manažér pracovnej terapie, DSS Zavar
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

News

Projekt participatívneho rozpočtu výrazne podporil aj cyklistickú dopravu

Cyklistická doprava a jej podpora je jednou z priorít trnavskej župy v oblasti dopravy. Jej ekologické spôsoby sú pre župu výzva, s ktorou sa chceme a musíme vysporiadať. Preto, aj v rámci projektu participatívneho rozpočtu, kraj podporil kreatívne nápady pre podporu cyklodopravy.

J. Viskupič: Riešenie dopravy v Hlohovci sa musí dostať medzi priority

Až 11 zo 100 priorít vo výstavbe a rekonštrukcií cestnej infraštruktúry v správe štátu sa nachádza na území Trnavského kraja. Materiál schválila vláda Slovenskej republiky 16. septembra 2020.

Vo dvore Trnavského osvetového strediska bude Festival malých dychových hudieb

Na nedeľu 4. októbra 2020 pripravilo Trnavské osvetové stredisko v spolupráci s Trnavským samosprávnym krajom na dvore Domu hudby Mikuláša Schneidera Trnavského Festival malých dychových hudieb. Na festivale budú svoje umenie prezentovať lokálne dychové orchestre, ktoré sa oduševnene venujú hudbe vo svojom voľnom čase.

Jump to main navigation
Jump to the top of the page