Jump to content

Jesenný pobyt klientov na Dobrej Vode

Publikované:

Tak ako v minulom kalendárnom roku, tak i túto jeseň zorganizoval DSS pre dospelých v Zavare svojim klientov jesenný pobyt na Dobrej Vode.

Zobraziť galériu DSC06192

Zaujímavého pobytu sa zúčastnilo 30 klientov, ktorí si užívali prírodu, turistiku a zúčastňovali sa rôznych voľno časových kultúrno spoločenských i športových aktivít. Hádzanie šípkami a streľba lukom sa stali najobľúbenejšími disciplínami. Atmosféru krásnej farebnej jesene umocnil táborák s vôňou klobásky a údenej slaninky. A aký by to bol oheň bez gitary. Večerným jesenným oparom zmiešaným s dymom z táboráku sa niesli známe ,,čundrácke„ tóny starých piesní, ktoré si chlapi pamätali, keď ešte oni spievali ako mladí chlapci pri táboráku. Úžasné spomienky určite dlho zostanú v mysli našich klientov. Tešíme sa opäť o rok na pobyt na Dobrej Vode.

Text: Sylvia Záhorová , manažér pracovnej terapie, DSS Zavar
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

News

Malá krajská scénická žatva 2020

Rok 2020 je z pohľadu divadelnej histórie výnimočný, keďže si v rámci neho pripomenieme jedinečné jubileum – 100. výročie založenia Slovenského národného divadla. V roku 2020 si súčasne pripomíname aj 190. výročie uvedenia prvého ochotníckeho predstavenia na našom území (Liptovský Mikuláš, 22. augusta 1830), ako aj stále živé prepojenia medzi neprofesionálnymi a profesionálnymi umelcami na Slovensku.

O dotácie trnavskej župy možno požiadať do 14. februára

Trnavský samosprávny kraj poskytuje ďalšiu možnosť obciam, mestám a organizáciám, ako realizovať projekty v regióne. Zastupiteľstvo TTSK schválilo novinky v oblasti poskytovania dotácii z rozpočtu.

Svätý Mikuláš zavítal do DSS Horný Bar

Dňa 6 decembra k nám do DSS Horný Bar zavítal Svätý Mikuláš.

Jump to main navigation
Jump to the top of the page