Ugrás a tartalomra

Vrbovskí gymnazisti otvorili 1.ročník dramatického festivalu

Publikované:

Dňa 14.11.2019 sa uskutočnil výnimočný dramatický festival v anglickom jazyku „ Zahrajme to tvorivo“ pod záštitou Trnavského samosprávneho kraja a mesta Vrbové.

Zobraziť galériu

Dňa 14.11.2019 sa uskutočnil výnimočný dramatický festival v anglickom jazyku „ Zahrajme to tvorivo“ pod záštitou Trnavského samosprávneho kraja a mesta Vrbové. Festival bol určený pre žiakov 1. – 4. ročníka bilingválnych slovensko-anglických tried Divadelné skupiny zostavené zo študentov Gymnázia J.B. Magina vo Vrbovom a Gymnázia I. Kupca v Hlohovci predstavili obyvateľom a žiakom základných škôl z Vrbového svetoznáme diela W.Shakespera netradičným spôsobom. Jednotlivé vystúpenia pozorne sledovala odborná komisia, ktorú tvorila p. primátorka mesta Vrbové, zástupkyňa Cirkevnej základnej umeleckej školy vo Vrbovom a Štátnej jazykovej školy v Trenčíne. Ich úlohou bolo hodnotiť jazykovú úroveň a celkový umelecký dojem. Na záver za búrlivého potlesku obecenstva p. Dott. Ema Maggiová odovzdala ocenenia novým hereckým hviezdam, pričom víťazné ocenenie si v tomto roku odnášali študenti z Hlohovca. Sme nesmierne pyšní na výkony všetkých študentov na javisku a ďakujeme obecenstvu v kultúrnom dome vo Vrbovom za úžasnú atmosféru!
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Hírek

Trnavská župa dá na prvú pomoc nezriaďovanej kultúre 100 tisíc eur

Trnavský samosprávny kraj vyhlásil výzvu, prostredníctvom ktorej pomôže profesionálnym subjektom nezriaďovanej kultúry. V programe „Prvá pomoc kultúre“ je pripravených 100 tis. €. O podporu je možné požiadať do 14 augusta 2020

Prezidentka Zuzana Čaputová navštívila trnavskú župu


Prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová prijala pozvanie župana Jozefa Viskupiča na návštevu Trnavského samosprávneho kraja. V priestoroch Úradu TTSK hovorili o boji proti šíreniu nového koronavírusu, ako aj o aktuálnych témach v oblasti zvyšovania dostupnosti a kvality sociálnej a zdravotnej starostlivosti, ochrany životného prostredia a podpory kultúry.

Dobrovoľníci z piešťanského gymnázia

Žiaci Gymnázia Pierra de Coubertina sa aktívne zapájajú do rôznych akcií, či už ide o čistenie mesta alebo prípravu športových podujatí.

Ugrás a fő navigációra
Ugrás az oldal tetejére