Jump to content

Darovanie je radosť

Publikované:

Žiaci našej školy s veľkou radosťou sa zapojili do benefičnej akcie s názvom „Darovanie je radosť”.

Zobraziť galériu

Žiaci našej školy s veľkou radosťou sa zapojili do benefičnej akcie s názvom „Darovanie je radosť”. Žiaľ aj v dnešnej dobe veľa rodín žije v núdzi a potrebujú našu pomoc. Veríme, že aj s darčekmi od nás sa nám podarí trošku im pomôcť. Počas svojho života každý z nás už prežil pocit radosti súvisiacu s darovaním a popritom si mohol uvedomiť, že čím viac darujeme, tým sa cítime lepšie. Vzorec je jednoduchý: keď chceš do svojho života viac šťastia, tak urob šťastným čím viac ľudí.
Pozbierané darčekové krabice sme odovzdali dobrovoľnej organizácii reformovanej cirkvi
na Slovensku vo Veľkom Mederi.
Dóra Dobosi, Viktória Anda
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

News

Projekt participatívneho rozpočtu výrazne podporil aj cyklistickú dopravu

Cyklistická doprava a jej podpora je jednou z priorít trnavskej župy v oblasti dopravy. Jej ekologické spôsoby sú pre župu výzva, s ktorou sa chceme a musíme vysporiadať. Preto, aj v rámci projektu participatívneho rozpočtu, kraj podporil kreatívne nápady pre podporu cyklodopravy.

J. Viskupič: Riešenie dopravy v Hlohovci sa musí dostať medzi priority

Až 11 zo 100 priorít vo výstavbe a rekonštrukcií cestnej infraštruktúry v správe štátu sa nachádza na území Trnavského kraja. Materiál schválila vláda Slovenskej republiky 16. septembra 2020.

Vo dvore Trnavského osvetového strediska bude Festival malých dychových hudieb

Na nedeľu 4. októbra 2020 pripravilo Trnavské osvetové stredisko v spolupráci s Trnavským samosprávnym krajom na dvore Domu hudby Mikuláša Schneidera Trnavského Festival malých dychových hudieb. Na festivale budú svoje umenie prezentovať lokálne dychové orchestre, ktoré sa oduševnene venujú hudbe vo svojom voľnom čase.

Jump to main navigation
Jump to the top of the page