Jump to content

Darovanie je radosť

Publikované:

Žiaci našej školy s veľkou radosťou sa zapojili do benefičnej akcie s názvom „Darovanie je radosť”.

Zobraziť galériu

Žiaci našej školy s veľkou radosťou sa zapojili do benefičnej akcie s názvom „Darovanie je radosť”. Žiaľ aj v dnešnej dobe veľa rodín žije v núdzi a potrebujú našu pomoc. Veríme, že aj s darčekmi od nás sa nám podarí trošku im pomôcť. Počas svojho života každý z nás už prežil pocit radosti súvisiacu s darovaním a popritom si mohol uvedomiť, že čím viac darujeme, tým sa cítime lepšie. Vzorec je jednoduchý: keď chceš do svojho života viac šťastia, tak urob šťastným čím viac ľudí.
Pozbierané darčekové krabice sme odovzdali dobrovoľnej organizácii reformovanej cirkvi
na Slovensku vo Veľkom Mederi.
Dóra Dobosi, Viktória Anda
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

News

Malá krajská scénická žatva 2020

Rok 2020 je z pohľadu divadelnej histórie výnimočný, keďže si v rámci neho pripomenieme jedinečné jubileum – 100. výročie založenia Slovenského národného divadla. V roku 2020 si súčasne pripomíname aj 190. výročie uvedenia prvého ochotníckeho predstavenia na našom území (Liptovský Mikuláš, 22. augusta 1830), ako aj stále živé prepojenia medzi neprofesionálnymi a profesionálnymi umelcami na Slovensku.

O dotácie trnavskej župy možno požiadať do 14. februára

Trnavský samosprávny kraj poskytuje ďalšiu možnosť obciam, mestám a organizáciám, ako realizovať projekty v regióne. Zastupiteľstvo TTSK schválilo novinky v oblasti poskytovania dotácii z rozpočtu.

Svätý Mikuláš zavítal do DSS Horný Bar

Dňa 6 decembra k nám do DSS Horný Bar zavítal Svätý Mikuláš.

Jump to main navigation
Jump to the top of the page