Ugrás a tartalomra

Pohotovostné služby lekárov a lekární

Publikované:

Ambulantná pohotovostná služba aj pohotovostná služba lekární bude plne zabezpečená aj počas vianočných sviatkov v celom kraji.

Zobraziť galériu

Počas vianočných sviatkov budú vo všetkých okresoch Trnavského samosprávneho kraja otvorené ambulantné pohotovostné služby, a to v čase od 7:00 do 22:00. Zabezpečná bude aj lekárenská pohotovostná služba, ktorá bude k dispozícii od 7:00 do 22:30.

Všetky potrebné informácie o jednotlivých pohotovostiach ambulancií a lekární sú dostupné na webovej stránke trnavskej župy.

NA TOMTO ODKAZE nájdete všetky potrebné informácie o pohotovostných službách lekárov.

NA TOMTO ODKAZE nájdete všetky potrebné informácie o pohotovostných službách lekární.
 
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Hírek

Trnavská župa dá na prvú pomoc nezriaďovanej kultúre 100 tisíc eur

Trnavský samosprávny kraj vyhlásil výzvu, prostredníctvom ktorej pomôže profesionálnym subjektom nezriaďovanej kultúry. V programe „Prvá pomoc kultúre“ je pripravených 100 tis. €. O podporu je možné požiadať do 14 augusta 2020

Prezidentka Zuzana Čaputová navštívila trnavskú župu


Prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová prijala pozvanie župana Jozefa Viskupiča na návštevu Trnavského samosprávneho kraja. V priestoroch Úradu TTSK hovorili o boji proti šíreniu nového koronavírusu, ako aj o aktuálnych témach v oblasti zvyšovania dostupnosti a kvality sociálnej a zdravotnej starostlivosti, ochrany životného prostredia a podpory kultúry.

Dobrovoľníci z piešťanského gymnázia

Žiaci Gymnázia Pierra de Coubertina sa aktívne zapájajú do rôznych akcií, či už ide o čistenie mesta alebo prípravu športových podujatí.

Ugrás a fő navigációra
Ugrás az oldal tetejére