Skočiť na obsah

Vzdelávanie pedagogických a odborných zamestnancov

Cieľ: Cieľom je zvýšiť kvalitu výchovno-vzdelávacieho procesu prostredníctvom zvýšenia kvality rozsahu a úrovne kompetencií pedagogických a odborných zamestnancov a podporiť rozvoj kľúčových kompetencií s cieľom rozvíjania jednotlivých gramotností a zručností,

Obsah: Pedagogickí a odborní zamestnanci sa zúčastnia kurzov, školení alebo podobných aktivít ako prednášky a konferencie najmä na rozvoj vyššie uvedených gramotností a zručností, čo prispeje k následnému zvýšeniu kvality výchovno-vzdelávacieho procesu.

Vytvorené dňa: 10.11.2020
Aktualizované dňa: 10.11.2020

Zaujala vás táto informácia? Zdieľajte ju ďalej.

Aktuality

65197

Možnosti očkovania v Trnavskom kraji

Pripravili sme prehľadný zoznam zariadení, ktoré ponúkajú možnosť očkovania aj bez predchádzajúcej registrácie počas týždňa (aktuálny k 25.10.2021).

TTSK - Participatívny rozpočet

Na podanie projektov do participatívneho rozpočtu ostáva niekoľko dní

Trnavský samosprávny kraj spustil začiatkom septembra tretí ročník participatívneho rozpočtu. Na realizáciu víťazných projektov je v rozpočte vyčlenených 250-tisíc eur. Občianske združenia, neziskové organizácie a fyzické osoby môžu prihlásiť svoj nápad už len do piatka 29. októbra 2021. Na svoj komunitný zámer môžu získať až 5-tisíc eur. O víťazných projektoch budú prostredníctvom online hlasovania rozhodovať aj obyvatelia kraja.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky