Skočiť na obsah

Aktivity organizácií

 • Koľko lásky sa zmestí do škatule od topánok?

  Celoslovenská výzva pripraviť vianočné darčeky pre osamelých starých ľudí s názvom Koľko lásky sa zmestí do škatule od topánok nezostala bez povšimnutia ani na našom gymnáziu. Najmä žiaci, ale i zamestnanci školy s láskou nakupovali knihy, krížovky, sladkosti, hygienické potreby, kávy, čaje, hrnčeky, rukavice, šatky či šále. Nezabudli pripojiť ručne vyrobené pohľadnice s vianočnými veršami. Počas prestávok balili škatule od topánok do vianočných papierov a plnili ich sladkým, slaným, teplým i voňavým prekvapením. Výsledkom ich dobrovoľníckej aktivity je 24 preplnených škatúľ pre našich najzraniteľnejších osamelých starkých.
  Ďakujeme všetkým triedam, ktoré sa kolektívne spojili a pripravili krásne vianočné darčeky. Nejednému deduškovi či babičke rozohrejú srdiečka a doprajú im pocit, že na nich stále niekto myslí.
  • 03.12.2021
 • Nadviazanie spolupráce

  Dňa 25.11.2021 na radnici v Břeclavi za prítomnosti starostu mesta Bc.Svatopluka Pěčeka podpísali Memorandum o vzájomnej spolupráci riaditeľ SPŠ dopravnej Trnava Ing. Peter Papík a riaditeľ SPŠ Edvarda Beneše a obchodní akademie Břeclav Mgr. Jiří Uher. Zároveň sa uskutočnila návšteva vedenia školy a učiteľov SPŠ dopravnej Trnava na SPŠ Edvarda Beneše a obchodní akademie Břeclav, čím boli položené základy budúcej spolupráce týchto škôl.
  • 25.11.2021
 • Známy virológ na pôde Gymnázia J.B.Magina Vrbové

  Výskum vírusov je dôležitý nielen v období pandémie.

  Boli sme veľmi radi, že známy slovenský vedec a virológ RNDr. Boris Klempa, DrSc si našiel čas a prišiel medzi žiakom nášho gymnázia.
  • 25.11.2021
 • Povedali sme drogám NIE na gymnáziu J.B.Magina Vrbové

  V súvislosti s Európskym týždňom boja proti drogám sa v dňoch od 15.11. do 24.11. 2021 realizovali na škole rôzne aktivity zamerané na prevenciu zneužívania návykových omamných a psychotropných látok. 
  • 24.11.2021
 • „European Mobility Week“ v našm novom eTwinning projekte

  V priebehu „Týždňa globálneho vzdelávania“ 15. – 20.11.2021sme na Gymnáziu Ivana Kupca v Hlohovci organizovali aj naše finálne školské aktivity súvisiace s iniciatívou Európsky týždeň mobility.
  • 20.11.2021
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Vytvorené dňa: 01.12.2020
Aktualizované dňa: 01.12.2020

Zaujala vás táto informácia? Zdieľajte ju ďalej.

Aktuality

FB_TTSK_OCKOVANIE_INFOGRAFIKA_3_5_12

Župa pokračuje v očkovaní od piatka do nedele

Trnavská župa bude ponúkať očkovanie proti ochoreniu Covid-19 od najbližšieho piatka do nedele. Možnosť nechať sa zaočkovať majú obyvatelia v Dunajskej Strede, Trnave a v Skalici. Očkujeme registrovaných aj neregistrovaných záujemcov, prvou, druhou a treťou dávkou vakcín Moderna a Pfizer.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky