Jump to content

Úrad TTSK funguje v obmedzenom režime

Publikované:

Na doručenie zásielok je k dispozícii schránka pred budovou Úradu TTSK na Starohájskej 10 v Trnave.

Zobraziť galériu

V súvislosti s prijatím Uznesenia vlády Slovenskej republiky č. 808 zo dňa 31. decembra 2020 sprísnil Úrad Trnavského samosprávneho kraja preventívne opatrenia proti šíreniu ochorenia Covid-19. V jeho priestoroch platí zákaz návštev, a to minimálne do 24. januára 2021.

Úrad vrátane podateľne funguje v obmedzenom režime. Na doručenie zásielok je k dispozícii schránka pred budovou Úradu TTSK na Starohájskej 10 v Trnave. Vedenie úradu prosí ľudí, aby chodili osobne konzultovať svoje požiadavky len v nevyhnutnom prípade a po predchádzajúcom telefonickom dohovore.

V záujme prevencie, ako aj urýchlenia a zjednodušenia procesov, kraj odporúča ľuďom a organizáciám uprednostniť elektronickú komunikáciu prostredníctvom elektronického podania a e-mailov. K dispozícií je aj telefónne číslo 033 55 59 111.

Všeobecná agenda – úradná komunikácia, podanie: https://schranka.slovensko.sk/FormConstructor/Default.aspx?IdService=2124.

Konkrétne e-služby Úradu TTSK – formuláre: https://esluzby.trnava-vuc.sk/elektronicke-sluzby.

Návod na používanie e-služieb: https://www.slovensko.sk/sk/agendy/agenda/_elektronicke-schranky-zakon1.

Ovládače na stiahnutie: https://www.slovensko.sk/sk/na-stiahnutie.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

News

Všetky štyri krajské knižnice opäť sprístupnia svoje služby

Poskytovať budú absenčné výpožičky prostredníctvom výdajných miest za prísneho dodržiavania preventívnych opatrení. Potrebná bude predchádzajúca telefonická alebo e-mailová objednávka.

Župa v sobotu zaočkovala takmer 4.500 ľudí v troch veľkokapacitných očkovacích centrách, dve z nich mali premiéru

Premiéru mali centrá v Dunajskej Strede a Skalici, v Trnave sa očkovalo po tretíkrát. V spolupráci s ambulantným personálom v nich bolo prvou dávkou vakcíny od spoločnosti AstraZeneca zaočkovaných ďalších 4.420 ľudí.

Župa na sobotu pripravila tri veľkokapacitné očkovacie centrá

V Trnave sa bude očkovať po tretíkrát, očkovacie centrá v Dunajskej Strede a Skalici budú mať premiéru. V spolupráci s ambulantným personálom v nich bude prvou dávkou vakcíny od spoločnosti AstraZeneca zaočkovaných 4.500 ľudí.

Jump to main navigation
Jump to the top of the page