Skočiť na obsah

Ako pomáhame?

Nadácia Dar dlhodobo pomáha vtedy a tam, kde je to potrebné.

Individuálne sa venujeme každej jednej žiadosti o podporu. Aby sme získali čo najviac informácií, s rodinou intenzívne komunikujeme a často preverujeme situáciu aj formou osobnej návštevy či v spolupráci s obecnými úradmi či úradmi práce. Až následne rozhodneme o najvhodnejšej forme pomoci. S podporenými žiadateľmi zároveň naďalej zostávame v kontakte a snažíme sa byť im dlhodobo nápomocní.

Najčastejšie žiadateľom poskytujeme finančný príspevok na preplatenie liečebných nákladov, nákup zdravotníckych pomôcok a služieb, či školských potrieb, poskytujeme poradenstvo, ale i pomoc vo forme darovania potravín, oblečenia, drogérie, školských a iných potrieb, ktoré dokážeme sprostredkovať s pomocou našich partnerov, donorov, ale napríklad i zamestnancov Úradu TTSK, ktorí sa pravidelne zapájajú do našich zbierok, aktivít a projektov.

Takýmto spôsobom sme pomohli napríklad rodine pani Krivošíkovej. Viac sa dozviete v nasledujúcom videu:
  
video

Nadácia prispieva aj právnickým osobám najmä na podporu liečby, rehabilitácie, ako aj na rôzne zdravotné pomôcky, ktoré neprepláca zdravotná poisťovňa.

Ocitli ste sa v nepredvídanej životnej situácii, máte v rodine člena so zdravotným znevýhodnením? O pomoc zo strany Nadácie Dar môžete kedykoľvek v priebehu roka požiadať aj vy. Stačí, keď nám pošlete vyplnený formulár žiadosti o poskytnutie pomoci, ktorej vzor nájdete nižšie a my vašu žiadosť starostlivo posúdime.
Vytvorené dňa: 12.07.2021
Aktualizované dňa: 14.07.2021

Zaujala vás táto informácia? Zdieľajte ju ďalej.

Aktuality

cyklobusy-3

Cyklobusom od vody k vode za zážitkami v Trnavskom kraji

Od 28. júla 2021 sa turisti môžu vybrať za cyklotrasami v Trnavskom kraji pohodlne a bezpečne dvakrát denne každú prázdninovú stredu až do konca augusta. Kúpia si lístok, nastúpia, odložia si bicykel do stojanu, usadia sa na miesto a cyklobus ich odvezie zo Senca cez Jelku až do Čilistova.

WhatsApp Image 2021-07-28 at 14.35.30

Župa bude cez víkend očkovať aj v obchodných domoch

V troch veľkokapacitných očkovacích centrách trnavskej župy sa počas najbližšieho víkendu budú môcť záujemcovia nechať zaočkovať proti ochoreniu Covid-19 aj bez predchádzajúcej registrácie. Vo veľkokapacitnom očkovacom centre v Skalici budú prítomní aj pediatri, teda príležitosť nechať sa zaočkovať dostanú aj záujemcovia vo veku od 12 rokov v sprievode zákonného zástupcu.
V sobotu bude trnavská župa premiérovo očkovať v obchodných centrách, a to v Galante a Hlohovci, kde bude podávaná jednodávková vakcína Janssen z portfólia Johnson & Johnson.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky