Skočiť na obsah

Ako pomáhame?

Nadácia Dar dlhodobo pomáha vtedy a tam, kde je to potrebné.

Individuálne sa venujeme každej jednej žiadosti o podporu. Aby sme získali čo najviac informácií, s rodinou intenzívne komunikujeme a často preverujeme situáciu aj formou osobnej návštevy či v spolupráci s obecnými úradmi či úradmi práce. Až následne rozhodneme o najvhodnejšej forme pomoci. S podporenými žiadateľmi zároveň naďalej zostávame v kontakte a snažíme sa byť im dlhodobo nápomocní.

Najčastejšie žiadateľom poskytujeme finančný príspevok na preplatenie liečebných nákladov, nákup zdravotníckych pomôcok a služieb, či školských potrieb, poskytujeme poradenstvo, ale i pomoc vo forme darovania potravín, oblečenia, drogérie, školských a iných potrieb, ktoré dokážeme sprostredkovať s pomocou našich partnerov, donorov, ale napríklad i zamestnancov Úradu TTSK, ktorí sa pravidelne zapájajú do našich zbierok, aktivít a projektov.

Takýmto spôsobom sme pomohli napríklad rodine pani Krivošíkovej. Viac sa dozviete v nasledujúcom videu:
  
video

Nadácia prispieva aj právnickým osobám najmä na podporu liečby, rehabilitácie, ako aj na rôzne zdravotné pomôcky, ktoré neprepláca zdravotná poisťovňa.

Ocitli ste sa v nepredvídanej životnej situácii, máte v rodine člena so zdravotným znevýhodnením? O pomoc zo strany Nadácie Dar môžete kedykoľvek v priebehu roka požiadať aj vy. Stačí, keď nám pošlete vyplnený formulár žiadosti o poskytnutie pomoci, ktorej vzor nájdete nižšie a my vašu žiadosť starostlivo posúdime.
Vytvorené dňa: 12.07.2021
Aktualizované dňa: 14.07.2021

Zaujala vás táto informácia? Zdieľajte ju ďalej.

Aktuality

65197

Možnosti očkovania v Trnavskom kraji

Pripravili sme prehľadný zoznam zariadení, ktoré ponúkajú možnosť očkovania aj bez predchádzajúcej registrácie počas týždňa (aktuálny k 25.10.2021).

TTSK - Participatívny rozpočet

Na podanie projektov do participatívneho rozpočtu ostáva niekoľko dní

Trnavský samosprávny kraj spustil začiatkom septembra tretí ročník participatívneho rozpočtu. Na realizáciu víťazných projektov je v rozpočte vyčlenených 250-tisíc eur. Občianske združenia, neziskové organizácie a fyzické osoby môžu prihlásiť svoj nápad už len do piatka 29. októbra 2021. Na svoj komunitný zámer môžu získať až 5-tisíc eur. O víťazných projektoch budú prostredníctvom online hlasovania rozhodovať aj obyvatelia kraja.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky