Skočiť na obsah

Ako pomáhame?

Nadácia Dar dlhodobo pomáha vtedy a tam, kde je to potrebné.

Individuálne sa venujeme každej jednej žiadosti o podporu. Aby sme získali čo najviac informácií, s rodinou intenzívne komunikujeme a často preverujeme situáciu aj formou osobnej návštevy či v spolupráci s obecnými úradmi či úradmi práce. Až následne rozhodneme o najvhodnejšej forme pomoci. S podporenými žiadateľmi zároveň naďalej zostávame v kontakte a snažíme sa byť im dlhodobo nápomocní.

Najčastejšie žiadateľom poskytujeme finančný príspevok na preplatenie liečebných nákladov, nákup zdravotníckych pomôcok a služieb, či školských potrieb, poskytujeme poradenstvo, ale i pomoc vo forme darovania potravín, oblečenia, drogérie, školských a iných potrieb, ktoré dokážeme sprostredkovať s pomocou našich partnerov, donorov, ale napríklad i zamestnancov Úradu TTSK, ktorí sa pravidelne zapájajú do našich zbierok, aktivít a projektov.

Takýmto spôsobom sme pomohli napríklad rodine pani Krivošíkovej. Viac sa dozviete v nasledujúcom videu:
  
video

Nadácia prispieva aj právnickým osobám najmä na podporu liečby, rehabilitácie, ako aj na rôzne zdravotné pomôcky, ktoré neprepláca zdravotná poisťovňa.

Ocitli ste sa v nepredvídanej životnej situácii, máte v rodine člena so zdravotným znevýhodnením? O pomoc zo strany Nadácie Dar môžete kedykoľvek v priebehu roka požiadať aj vy. Stačí, keď nám pošlete vyplnený formulár žiadosti o poskytnutie pomoci, ktorej vzor nájdete nižšie a my vašu žiadosť starostlivo posúdime.
Vytvorené dňa: 12.07.2021
Aktualizované dňa: 14.07.2021

Zaujala vás táto informácia? Zdieľajte ju ďalej.

Aktuality

TTSK - Očkovanie (3)

Možnosti očkovania v Trnavskom kraji počas víkendu

Trnavská župa bude očkovať proti ochoreniu Covid-19 v sobotu 22. januára 2022. Očkovanie bude prebiehať vo veľkokapacitných očkovacích centrách v Dunajskej Strede a v Trnave. Očkujeme prvou, druhou a treťou dávkou vakcíny Pfizer/BioNTech.
V záujme zabezpečenia plynulého chodu očkovacích centier, prosíme všetkých záujemcov o vakcínu, aby využili možnosť registrácie prostredníctvom webu www.vakcinacia.nczisk.sk.

DSC05102

Župa cez víkend zaočkovala ďalšie tisíce záujemcov

Trnavský samosprávny kraj počas 15. a 16. januára 2022 očkoval vo veľkokapacitných očkovacích centrách v Dunajskej Strede, Skalici a Trnave. Dokopy bolo podaných 4. 836 dávok vakcín Janssen a Pfizer/BioNTech, z toho 417 dávok vakcín bolo podaných deťom vo veku od 5 do 11 rokov.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky