Skočiť na obsah

Naše aktivity

Zobraziť galériu 23456789

Okrem prerozdeľovania finančných prostriedkov sa snažíme pomáhať aj inými formami. Za týmto účelom v priebehu roka realizujeme niekoľko aktivít a projektov.

Župa tradične organizuje Župný charitatívny ples alebo charitatívny bazár, z ktorých výťažok putuje Nadácii Dar a následne ľuďom v núdzi.

Zamestnanci Úradu TTSK priebežne realizujú zbierky šatstva, stravných lístkov či vrchnáčikov z PET fliaš. V januári 2021 sme tak odovzdali celkom 80 kusov stravných lístkov v hodnote 359,50 eur jednotlivcom a rodinám, ktoré ich najviac potrebujú. Vyzbierané šatstvo sme spoločnými silami zbierali v priebehu celého roka a mohli tak flexibilne reagovať na požiadavky našich žiadateľov.

Vrchnáčiky z PET fliaš aktuálne zbierame pre Nikolku Polákovú zo Serede, ktorá trpí detskou mozgovou obrnou a poruchou autistického spektra. Aj takto sa chceme podieľať na zabezpečení financií na terapie a pomôcky pre túto malú bojovníčku.
Vytvorené dňa: 12.07.2021
Aktualizované dňa: 16.07.2021

Zaujala vás táto informácia? Zdieľajte ju ďalej.

Aktuality

65197

Možnosti očkovania v Trnavskom kraji

Pripravili sme prehľadný zoznam zariadení, ktoré ponúkajú možnosť očkovania aj bez predchádzajúcej registrácie počas týždňa (aktuálny k 25.10.2021).

TTSK - Participatívny rozpočet

Na podanie projektov do participatívneho rozpočtu ostáva niekoľko dní

Trnavský samosprávny kraj spustil začiatkom septembra tretí ročník participatívneho rozpočtu. Na realizáciu víťazných projektov je v rozpočte vyčlenených 250-tisíc eur. Občianske združenia, neziskové organizácie a fyzické osoby môžu prihlásiť svoj nápad už len do piatka 29. októbra 2021. Na svoj komunitný zámer môžu získať až 5-tisíc eur. O víťazných projektoch budú prostredníctvom online hlasovania rozhodovať aj obyvatelia kraja.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky