Skočiť na obsah

Naše aktivity

Zobraziť galériu 23456789

Okrem prerozdeľovania finančných prostriedkov sa snažíme pomáhať aj inými formami. Za týmto účelom v priebehu roka realizujeme niekoľko aktivít a projektov.

Župa tradične organizuje Župný charitatívny ples alebo charitatívny bazár, z ktorých výťažok putuje Nadácii Dar a následne ľuďom v núdzi.

Zamestnanci Úradu TTSK priebežne realizujú zbierky šatstva, stravných lístkov či vrchnáčikov z PET fliaš. V januári 2021 sme tak odovzdali celkom 80 kusov stravných lístkov v hodnote 359,50 eur jednotlivcom a rodinám, ktoré ich najviac potrebujú. Vyzbierané šatstvo sme spoločnými silami zbierali v priebehu celého roka a mohli tak flexibilne reagovať na požiadavky našich žiadateľov.

Vrchnáčiky z PET fliaš aktuálne zbierame pre Nikolku Polákovú zo Serede, ktorá trpí detskou mozgovou obrnou a poruchou autistického spektra. Aj takto sa chceme podieľať na zabezpečení financií na terapie a pomôcky pre túto malú bojovníčku.
Vytvorené dňa: 12.07.2021
Aktualizované dňa: 16.07.2021

Zaujala vás táto informácia? Zdieľajte ju ďalej.

Aktuality

TTSK - Očkovanie (3)

Možnosti očkovania v Trnavskom kraji počas víkendu

Trnavská župa bude očkovať proti ochoreniu Covid-19 v sobotu 22. januára 2022. Očkovanie bude prebiehať vo veľkokapacitných očkovacích centrách v Dunajskej Strede a v Trnave. Očkujeme prvou, druhou a treťou dávkou vakcíny Pfizer/BioNTech.
V záujme zabezpečenia plynulého chodu očkovacích centier, prosíme všetkých záujemcov o vakcínu, aby využili možnosť registrácie prostredníctvom webu www.vakcinacia.nczisk.sk.

DSC05102

Župa cez víkend zaočkovala ďalšie tisíce záujemcov

Trnavský samosprávny kraj počas 15. a 16. januára 2022 očkoval vo veľkokapacitných očkovacích centrách v Dunajskej Strede, Skalici a Trnave. Dokopy bolo podaných 4. 836 dávok vakcín Janssen a Pfizer/BioNTech, z toho 417 dávok vakcín bolo podaných deťom vo veku od 5 do 11 rokov.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky