Skočiť na obsah

Naše aktivity

Zobraziť galériu 23456789

Okrem prerozdeľovania finančných prostriedkov sa snažíme pomáhať aj inými formami. Za týmto účelom v priebehu roka realizujeme niekoľko aktivít a projektov.

Župa tradične organizuje Župný charitatívny ples alebo charitatívny bazár, z ktorých výťažok putuje Nadácii Dar a následne ľuďom v núdzi.

Zamestnanci Úradu TTSK priebežne realizujú zbierky šatstva, stravných lístkov či vrchnáčikov z PET fliaš. V januári 2021 sme tak odovzdali celkom 80 kusov stravných lístkov v hodnote 359,50 eur jednotlivcom a rodinám, ktoré ich najviac potrebujú. Vyzbierané šatstvo sme spoločnými silami zbierali v priebehu celého roka a mohli tak flexibilne reagovať na požiadavky našich žiadateľov.

Vrchnáčiky z PET fliaš aktuálne zbierame pre Nikolku Polákovú zo Serede, ktorá trpí detskou mozgovou obrnou a poruchou autistického spektra. Aj takto sa chceme podieľať na zabezpečení financií na terapie a pomôcky pre túto malú bojovníčku.
Vytvorené dňa: 12.07.2021
Aktualizované dňa: 16.07.2021

Zaujala vás táto informácia? Zdieľajte ju ďalej.

Aktuality

cyklobusy-3

Cyklobusom od vody k vode za zážitkami v Trnavskom kraji

Od 28. júla 2021 sa turisti môžu vybrať za cyklotrasami v Trnavskom kraji pohodlne a bezpečne dvakrát denne každú prázdninovú stredu až do konca augusta. Kúpia si lístok, nastúpia, odložia si bicykel do stojanu, usadia sa na miesto a cyklobus ich odvezie zo Senca cez Jelku až do Čilistova.

WhatsApp Image 2021-07-28 at 14.35.30

Župa bude cez víkend očkovať aj v obchodných domoch

V troch veľkokapacitných očkovacích centrách trnavskej župy sa počas najbližšieho víkendu budú môcť záujemcovia nechať zaočkovať proti ochoreniu Covid-19 aj bez predchádzajúcej registrácie. Vo veľkokapacitnom očkovacom centre v Skalici budú prítomní aj pediatri, teda príležitosť nechať sa zaočkovať dostanú aj záujemcovia vo veku od 12 rokov v sprievode zákonného zástupcu.
V sobotu bude trnavská župa premiérovo očkovať v obchodných centrách, a to v Galante a Hlohovci, kde bude podávaná jednodávková vakcína Janssen z portfólia Johnson & Johnson.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky