Skočiť na obsah

Zdravotníctvo

Informácie pre pacientov diabetologickej ambulancie v Hlohovci

Trnavský samosprávny kraj oznamuje pacientom, ktorí navštevovali diabetologickú ambulanciu MUDr. Sporu v Hlohovci, že môžu kontaktovať diabetologickú ambulanciu v Nemocnici Trnava každý deň od 13.30 do 14.30 prostredníctvom ústredne na telefónnom čísle 033/59 38 111, za účelom objednania sa na vyšetrenie po konzultácii s lekárom. Termín bude pacientovi pridelený na základe konzultácie s lekárom a bude sa odvíjať od akútnosti zdravotného stavu pacienta. Pacientov zároveň prosíme o strpenie a pochopenie, nakoľko je ich veľmi veľa, pričom aktuálne opatrenia neumožňujú prevádzkovať diabetologickú ambulanciu v plnom režime.
Vytvorené dňa: 23.11.2018
Aktualizované dňa: 28.10.2021

Zaujala vás táto informácia? Zdieľajte ju ďalej.

Aktuality

TTSK - Očkovanie (3)

Možnosti očkovania v Trnavskom kraji počas víkendu

Trnavská župa bude očkovať proti ochoreniu Covid-19 v sobotu 22. januára 2022. Očkovanie bude prebiehať vo veľkokapacitných očkovacích centrách v Dunajskej Strede a v Trnave. Očkujeme prvou, druhou a treťou dávkou vakcíny Pfizer/BioNTech.
V záujme zabezpečenia plynulého chodu očkovacích centier, prosíme všetkých záujemcov o vakcínu, aby využili možnosť registrácie prostredníctvom webu www.vakcinacia.nczisk.sk.

DSC05102

Župa cez víkend zaočkovala ďalšie tisíce záujemcov

Trnavský samosprávny kraj počas 15. a 16. januára 2022 očkoval vo veľkokapacitných očkovacích centrách v Dunajskej Strede, Skalici a Trnave. Dokopy bolo podaných 4. 836 dávok vakcín Janssen a Pfizer/BioNTech, z toho 417 dávok vakcín bolo podaných deťom vo veku od 5 do 11 rokov.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky