Skočiť na obsah

Župná paralympiáda

Župná paralympiáda TTSK s medzinárodnou účasťou


Trnavský samosprávny kraj pripravuje v septembri 2019 XII. ročník „Župnej paralympiády TTSK s medzinárodnou účasťou“ pre 80 - 100 účastníkov (zdravotne postihnutých športovcov a ich asistentov, hostí), z toho 40 účastníkov pricestuje z Česka a Maďarska.

Športové disciplíny:
  • Futbal mužov
  • Šach mužov a žien
  • Streľba
Cieľom podujatia je podporiť olympijskú myšlienku medzi športovcami so zdravotným postihnutím a ich integráciu do spoločnosti a zachovať tradíciu športu zdravotne postihnutých športovcov formou Župnej paralympiády.
Mottom a základnou myšlienkou je:
 
„NIKTO NIE JE INÝ, VŠETCI SME SI ROVNÍ“.

Hlavným organizátorom Župnej paralympiády je Trnavský samosprávny kraj, spoluorganizátormi sú Slovenský zväz telesne postihnutých športovcov a Slovenský paralympijský výbor.

Župná paralympiáda sa uskutoční pod záštitou župana TTSK.

 
Vytvorené dňa: 11.01.2019
Aktualizované dňa: 06.08.2019

Zaujala vás táto informácia? Zdieľajte ju ďalej.

Aktuality

65197

Možnosti očkovania v Trnavskom kraji

Pripravili sme prehľadný zoznam zariadení, ktoré ponúkajú možnosť očkovania aj bez predchádzajúcej registrácie počas týždňa (aktuálny k 25.10.2021).

TTSK - Participatívny rozpočet

Na podanie projektov do participatívneho rozpočtu ostáva niekoľko dní

Trnavský samosprávny kraj spustil začiatkom septembra tretí ročník participatívneho rozpočtu. Na realizáciu víťazných projektov je v rozpočte vyčlenených 250-tisíc eur. Občianske združenia, neziskové organizácie a fyzické osoby môžu prihlásiť svoj nápad už len do piatka 29. októbra 2021. Na svoj komunitný zámer môžu získať až 5-tisíc eur. O víťazných projektoch budú prostredníctvom online hlasovania rozhodovať aj obyvatelia kraja.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky