Skočiť na obsah

Nepretržitá výluka

Na trai č. 131 Bratislava, hl. st. – Podunajské Biskupice v dňoch od 14.11.2020 do 18.11.2020 bude nepretržitá výluka. Výluka sa týka vlakov zachádzajúcich na smer Dunajská Streda a späť smer Bratislava, hl. st.
- Cestovný poriadok-smer Bratislava hlavná stanica
- Cestovný poriadok-smer Dunajská streda
- Cestovný poriadok-smer Bratislava hlavná stanica a smer Dunajská streda

 

Informácia o zmenách cestovných poriadkov v prímestskej autobusovej doprave


TTSK v zmysle prijatých opatrení vlády SR od pondelka 26.10.2020 prechádza II. stupeň základných škôl na dištančnú formu vyučovania. Z vyššie uvedených dôvodov si Vás dovoľujeme informovať, že s platnosťou od 28.10.2020 bude doprava zabezpečovaná v letnom prázdninovom režime s posilnením ranných a poobedných spojov zabezpečujúcich dopravu detí I. stupňa do/zo školy, počas školských prázdnin bude doprava zabezpečovaná v prázdninovom režime. Bližšie informácie o prevádzkovaní prímestskej autobusovej dopravy budú zverejnené na internetových stránkach dopravcov.

 

Prieskum spokojnosti cestujúch
 

spoločnosti ARRIVA na Slovensku realizujú prieskum spokojnosti cestujúcich, v ktorom majú cestujúci možnosť vyjadriť svoj názor na kvalitu poskytovaných služieb.

Do prieskumu spokojnosti sa môžu cestujúci zapojiť od januára do konca apríla 2020, a to vyplnením online dotazníka. V ňom majú možnosť hodnotiť kvalitu vozového parku, dostupnosť informácií, dodržiavanie odchodov a príchodov autobusov, frekvenciu spojov, čistotu a poriadok v autobusoch, ale aj komunikáciu a správanie vodičov.

Každý respondent, ktorý vyplní dotazník, sa môže zároveň zapojiť do súťaže o smartfón. Dotazník prieskumu spokojnosti cestujúcich a pravidlá súťaže sú dostupné na webovej stránke www.arriva.sk/prieskum.Rovensko-Prietrž-autobusové spoje na zavolanie

Od 01.10.2019 je spustená druhá etapa pilotného projektu autobus na zavolanie do/z obcí Rovensko a Prietrž a to sobotu, nedeľu a v štátom uznávaný sviatok. Spoje, na zavolanie budú premávať iba vtedy, ak cestujúci, ktorý sa potrebujú prepraviť v úseku určenom cestovným poriadkom, prejaví svoj záujem, telefonickým zavolaním alebo SMS na tel. číslo + 42191 709 567 a je dostupné denne od 8,00 hod. do 19, 00 hod.

Dopravu je nutné objednať zavolaním denne najskôr 48 hodín a najneskôr 30 min. pred odchodom spoja z autobusovej zastávky. Cestovný poriadok nájdete T u

 


 

Prietrž-autobusové spoje na zavolanie

Od 02.09.2019 je spustený nový pilotný projekt do/z osád v Prietrži: Doľné Paseky, Podhorie a Horný Deberník a to počas pracovích dní poobede budú premávať na základe telefonickej objednávky č. tel. 0917 095 167 spoje na zavolanie. Spoje zabezpečuje a financuje Trnavský samosprávny kraj prostredníctvom spoločnosti ARRIVA Trnava, a.s. na obsluhu územia s nízkou frekvenciou cestujúcich. Bližšie informácie a cestovný poriadok nájdete tu

 


 

Zmeny cestovných poriadkov verejnej pravidelnej autobusovej doprave

Obslužnosť územia linkami 102413 smer Gabčíkovo (cestovný poriadok) a 102414 smer Blatná na Ostrove (cestovný poriadok) zabezpečuje a financuje Trnavský samosprávny kraj prevádzkovaním liniek prostredníctvom spoločnosti  Slovak Lines, a.s.,  od  01.09.2019 do 14.12.2019.
 

 

 
Vytvorené dňa: 28.01.2019
Aktualizované dňa: 18.11.2020
Zaujala vás táto informácia? Zdieľajte ju ďalej.

Aktuality

Župa pomáha pri celoplošnom skríningu

V priestoroch 11 stredných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti župy sú zriadené odberové miesta.

Na podanie žiadostí o dotácie ostávajú dva týždne

Župa záujemcov prosí, aby si podávanie žiadostí o dotáciu z celkového balíka 600 tisíc eur nenechávali na poslednú chvíľu.

Župa distribuovala 104 počítačov pre študentov zo sociálne znevýhodnených rodín

Sú určené pre študentov, ktorí nemajú doma dostatočné technické vybavenie pre dištančné vzdelávanie.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky