Skočiť na obsah


Prieskum spokojnosti cestujúch
 

spoločnosti ARRIVA na Slovensku realizujú prieskum spokojnosti cestujúcich, v ktorom majú cestujúci možnosť vyjadriť svoj názor na kvalitu poskytovaných služieb.

Do prieskumu spokojnosti sa môžu cestujúci zapojiť od januára do konca apríla 2020, a to vyplnením online dotazníka. V ňom majú možnosť hodnotiť kvalitu vozového parku, dostupnosť informácií, dodržiavanie odchodov a príchodov autobusov, frekvenciu spojov, čistotu a poriadok v autobusoch, ale aj komunikáciu a správanie vodičov.

Každý respondent, ktorý vyplní dotazník, sa môže zároveň zapojiť do súťaže o smartfón. Dotazník prieskumu spokojnosti cestujúcich a pravidlá súťaže sú dostupné na webovej stránke www.arriva.sk/prieskum.Rovensko-Prietrž-autobusové spoje na zavolanie

Od 01.10.2019 je spustená druhá etapa pilotného projektu autobus na zavolanie do/z obcí Rovensko a Prietrž a to sobotu, nedeľu a v štátom uznávaný sviatok. Spoje, na zavolanie budú premávať iba vtedy, ak cestujúci, ktorý sa potrebujú prepraviť v úseku určenom cestovným poriadkom, prejaví svoj záujem, telefonickým zavolaním alebo SMS na tel. číslo + 42191 709 567 a je dostupné denne od 8,00 hod. do 19, 00 hod.

Dopravu je nutné objednať zavolaním denne najskôr 48 hodín a najneskôr 30 min. pred odchodom spoja z autobusovej zastávky. Cestovný poriadok nájdete T u

 


 

Prietrž-autobusové spoje na zavolanie

Od 02.09.2019 je spustený nový pilotný projekt do/z osád v Prietrži: Doľné Paseky, Podhorie a Horný Deberník a to počas pracovích dní poobede budú premávať na základe telefonickej objednávky č. tel. 0917 095 167 spoje na zavolanie. Spoje zabezpečuje a financuje Trnavský samosprávny kraj prostredníctvom spoločnosti ARRIVA Trnava, a.s. na obsluhu územia s nízkou frekvenciou cestujúcich. Bližšie informácie a cestovný poriadok nájdete tu

 


 

Zmeny cestovných poriadkov verejnej pravidelnej autobusovej doprave

Obslužnosť územia linkami 102413 smer Gabčíkovo (cestovný poriadok) a 102414 smer Blatná na Ostrove (cestovný poriadok) zabezpečuje a financuje Trnavský samosprávny kraj prevádzkovaním liniek prostredníctvom spoločnosti  Slovak Lines, a.s.,  od  01.09.2019 do 14.12.2019.
 

 

 
Vytvorené dňa: 28.01.2019
Aktualizované dňa: 03.02.2020
Zaujala vás táto informácia? Zdieľajte ju ďalej.

Aktuality

Prehliadka mládežníckych speváckych zborov - Mládež spieva 2020

Žitnoostrovské osvetové stredisko v Dunajskej Strede Vás pozýva na krajskú súťažnú prehliadku mládežníckych speváckych zborov - Mládež spieva 2020.

Súzvuk generácií v Gallery Nova

V galérií Žitnoostrovského osvetového strediska v Dunajskej Strede sa uskutočnila vernisáž výstavy fotografií autorov jednej rodiny a troch generácií.

Pri príležitosti Svetového dňa chorých sa v Seredi konala svätá omša a sviatosť pomazania chorých

Pri príležitosti Svetového dňa chorých sa v Domove dôchodcov a Domove sociálnych služieb pre dospelých v Seredi konala sviatosť pomazania chorých a slúženie svätej omše v kaplnke Božieho milosrdenstva, ktorá sa nachádza v samotnom zariadení.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky