Skočiť na obsah

Trnavská župa vyhlasuje literárnu súťaž "Sloboda a demokracia. Teraz je to na nás..."

Publikované:

Zobraziť galériu NOVEMBER89_sutaz2_web.jpgNOVEMBER89_sutaz2.jpg

24. 5. 2019 - Trnavský samosprávny kraj, ako organizátor, vyhlasuje súťaž pre jednotlivcov a žiakov stredných škôl na tému Sloboda a demokracia. Teraz je to na nás...
Termín prihlásenia a odovzdania prác je do 15. októbra 2019. Vyhlásenie výsledkov a odovzdanie cien sa uskutoční v druhej polovici novembra 2019.
 
 
 
 
Súťažné kategórie: 
  • I. kategória: literárna – esej alebo úvaha, rozsah práce je stanovený na max. 5 strán A4. Prácu je potrebné zaslať, spolu s prihláškou, vo formáte .pdf, emailom na adresu: podatelna@trnava-vuc.sk, do predmetu emailu napíšte „Súťaž – Teraz je to na nás...".
  • II. kategória: audiovizuálna – rozsah práce max. 3 min. Prácu je potrebné zaslať na CD/DVD nosiči spolu s prihláškou na adresu: VUC Trnava, Starohájska 10, 917 01 Trnava, na obálku napíšte „Súťaž – Sloboda a demokracia. Teraz je to na nás...". 
Súťažné práce posúdi odborná porota, ktorá bude hodnotiť originalitu a prepojenie na tému súťaže, odkaz Novembra ‘89. Od súťažných prác a projektov sa očakáva reflexia, ako Nežná revolúcia ovplyvnila a stále ovplyvňuje súčasnosť. Aký prínos priniesla sloboda a demokracia do životov jednotlivcov, komunít, či spoločnosti.
 
Víťazní autori budú odmenení hodnotnými vecnými cenami. 
Literárna časť:
1. miesto: tablet, 
2. miesto: čítačka kníh + poukaz na nákup e-kníh, 
3. miesto: poukaz na nákup kníh.
 
Audiovizuálna časť:
1. miesto: tablet, 
2. miesto: GoPro kamera, 
3. miesto: poukaz na nákup kníh.
 
____________________________________________________________________
 
Adresa, na ktorú je potrebné zaslať prihlášku a súťažné práce:
Trnavský samosprávny kraj
Starohájska 10, 917 01 Trnava
 

Aktuality

TTSK - Očkovanie (3)

Možnosti očkovania v Trnavskom kraji počas víkendu

Trnavská župa bude očkovať proti ochoreniu Covid-19 v sobotu 22. januára 2022. Očkovanie bude prebiehať vo veľkokapacitných očkovacích centrách v Dunajskej Strede a v Trnave. Očkujeme prvou, druhou a treťou dávkou vakcíny Pfizer/BioNTech.
V záujme zabezpečenia plynulého chodu očkovacích centier, prosíme všetkých záujemcov o vakcínu, aby využili možnosť registrácie prostredníctvom webu www.vakcinacia.nczisk.sk.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky