Skočiť na obsah

Trnavská župa vyhlasuje literárnu súťaž "Sloboda a demokracia. Teraz je to na nás..."

Publikované:

Zobraziť galériu NOVEMBER89_sutaz2_web.jpgNOVEMBER89_sutaz2.jpg

24. 5. 2019 - Trnavský samosprávny kraj, ako organizátor, vyhlasuje súťaž pre jednotlivcov a žiakov stredných škôl na tému Sloboda a demokracia. Teraz je to na nás...
Termín prihlásenia a odovzdania prác je do 15. októbra 2019. Vyhlásenie výsledkov a odovzdanie cien sa uskutoční v druhej polovici novembra 2019.
 
 
 
 
Súťažné kategórie: 
  • I. kategória: literárna – esej alebo úvaha, rozsah práce je stanovený na max. 5 strán A4. Prácu je potrebné zaslať, spolu s prihláškou, vo formáte .pdf, emailom na adresu: podatelna@trnava-vuc.sk, do predmetu emailu napíšte „Súťaž – Teraz je to na nás...".
  • II. kategória: audiovizuálna – rozsah práce max. 3 min. Prácu je potrebné zaslať na CD/DVD nosiči spolu s prihláškou na adresu: VUC Trnava, Starohájska 10, 917 01 Trnava, na obálku napíšte „Súťaž – Sloboda a demokracia. Teraz je to na nás...". 
Súťažné práce posúdi odborná porota, ktorá bude hodnotiť originalitu a prepojenie na tému súťaže, odkaz Novembra ‘89. Od súťažných prác a projektov sa očakáva reflexia, ako Nežná revolúcia ovplyvnila a stále ovplyvňuje súčasnosť. Aký prínos priniesla sloboda a demokracia do životov jednotlivcov, komunít, či spoločnosti.
 
Víťazní autori budú odmenení hodnotnými vecnými cenami. 
Literárna časť:
1. miesto: tablet, 
2. miesto: čítačka kníh + poukaz na nákup e-kníh, 
3. miesto: poukaz na nákup kníh.
 
Audiovizuálna časť:
1. miesto: tablet, 
2. miesto: GoPro kamera, 
3. miesto: poukaz na nákup kníh.
 
____________________________________________________________________
 
Adresa, na ktorú je potrebné zaslať prihlášku a súťažné práce:
Trnavský samosprávny kraj
Starohájska 10, 917 01 Trnava
 
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Informácia o vydaných ochranných pracovných prostriedkoch

Trnavský samosprávny kraj odovzdal ďalšie osobné ochranné pracovné prostriedky z pohotovostných zásob Správy štátnych hmotných rezerv SR.

SZŠ Trnava úspešná v krajskom i celoštátnom kole SOČ

Zdravoťáci opäť nesklamali! Žiaci Strednej zdravotníckej školy v Trnave zaznamenali veľký úspech v krajskom i celoštátnom kole SOČ.

Trnavská župa pristupuje ku všetkým poskytovateľom sociálnych služieb spravodlivo

Trnavská župa dnes opäť distribuovala osobné ochranné pracovné prostriedky do zariadení sociálnych služieb v celom kraji. Ochranné prostriedky zo štátnych hmotných rezerv rozdeľujeme poskytovateľom sociálnych služieb spravodlivo, bez ohľadu na ich právnu formu, či verejnú alebo neverejnú povahu.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky