Skočiť na obsah

„Countdown 2019 školy“

Publikované:

Rozvíjanie finančnej gramotnosti na našej škole (Obchodná akadémia, Veľký Meder) je súčasťou nielen našich vyučovacích hodín, ale máme naplánované aj stretnutia a workshopy s odborníkmi.

Zobraziť galériu IMG_6717 (002)

Rozvíjanie finančnej gramotnosti na našej škole (Obchodná akadémia, Veľký Meder) je súčasťou nielen našich vyučovacích hodín, ale máme naplánované aj stretnutia a workshopy s odborníkmi. Preto bolo pre nás samozrejmosťou zapojenie sa do súťaže „Countdown 2019 školy“, ktorej organizátorom bola Allianz – Slovenská dôchodková správcovská spoločnosť.

3. októbra 2019 nás organizátori milo prekvapili správou, že sme medzi 7 školami z viac ako 100 škôl, ktoré vyhrali notebook.

S potešením sme prijali výhru, ktorú efektívne využijeme v našej každodennej práci na škole.

 

Alžbeta Horváthová, riaditeľka školy

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Protimonopolný úrad schválil finančnú pomoc pre piešťanské letisko

Na základe tohto rozhodnutia môže trnavská župa, ako majoritný akcionár, poskytovať finančnú pomoc piešťanskému letisku minimálne do roku 2023.

Všetky štyri krajské knižnice opäť sprístupnia svoje služby

Poskytovať budú absenčné výpožičky prostredníctvom výdajných miest za prísneho dodržiavania preventívnych opatrení. Potrebná bude predchádzajúca telefonická alebo e-mailová objednávka.

Župa v sobotu zaočkovala takmer 4.500 ľudí v troch veľkokapacitných očkovacích centrách, dve z nich mali premiéru

Premiéru mali centrá v Dunajskej Strede a Skalici, v Trnave sa očkovalo po tretíkrát. V spolupráci s ambulantným personálom v nich bolo prvou dávkou vakcíny od spoločnosti AstraZeneca zaočkovaných ďalších 4.420 ľudí.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky