Skočiť na obsah

Darovanie je radosť

Publikované:

Žiaci našej školy s veľkou radosťou sa zapojili do benefičnej akcie s názvom „Darovanie je radosť”.

Zobraziť galériu

Žiaci našej školy s veľkou radosťou sa zapojili do benefičnej akcie s názvom „Darovanie je radosť”. Žiaľ aj v dnešnej dobe veľa rodín žije v núdzi a potrebujú našu pomoc. Veríme, že aj s darčekmi od nás sa nám podarí trošku im pomôcť. Počas svojho života každý z nás už prežil pocit radosti súvisiacu s darovaním a popritom si mohol uvedomiť, že čím viac darujeme, tým sa cítime lepšie. Vzorec je jednoduchý: keď chceš do svojho života viac šťastia, tak urob šťastným čím viac ľudí.
Pozbierané darčekové krabice sme odovzdali dobrovoľnej organizácii reformovanej cirkvi
na Slovensku vo Veľkom Mederi.
Dóra Dobosi, Viktória Anda
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Do predaja prichádza kniha, ktorá radí samosprávam a občianskym organizáciám, ako meniť opustené budovy na centrá kultúry a spoločenských inovácií

Nadácia Cvernovka v spolupráci s Trnavským samosprávnym krajom vydáva knihu s netradičným názvom “Nepredať! Zveľadiť!”. Publikácia analyzuje situáciu nevyužívaného samosprávneho majetku, konkrétne budov a areálov, ktoré by mohli byť regenerované komunitnými developerskými kolektívmi. Sleduje európsky, ale najmä slovenský kontext, jeho zákony a predpoklady. V niekoľkých kapitolách analyzuje existujúce a pripravované projekty po celom Slovensku a hľadá ich spoločné parametre.

Klimatická zmena, ale aj svet hoaxov a dezinformácií ako novembrové témy na gymnáziu

V rámci cyklu odborných prednášok a diskusií pod názvom Eurotémy na gymnáziu študenti Gymnázia Pierra de Coubertina v Piešťanoch, ambasádorskej školy Európskeho parlamentu, prijali pozvanie kancelárie EP na Slovensku a spoločnosti Neuropea zúčastniť sa v piatok 13. novembra 2020 na panelovej diskusii venovanej téme Európa v klimatickej pohotovosti.

Trnavská župa oslovila firmy s prosbou o darovanie techniky pre stredoškolákov v núdzi

Trnavská župa požiadala firmy pôsobiace na svojom území o pomoc. Najmä pre žiakov zo sociálne slabších rodín chce zabezpečiť technické vybavenie nevyhnutné na úspešný prechod na dištančné vzdelávanie.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky