Skočiť na obsah

Deň európskych športov organizovaný vo Vrbovom opäť netradične

Publikované:

V mesiaci september už tradične Gymnázium J.B.Magina organizuje športovú akciu pre žiakov základných škôl z okresu Piešťany pri príležitosti Dňa európskych športov. Tentoraz akcia bola organizovaná dňa 20. septembra 2019 v priestoroch telocvične Základnej školy na Komenského ulici vo Vrbovom pod názvom „ Deň netradičných európskych športov“.

Zobraziť galériu

V mesiaci september už tradične Gymnázium J.B.Magina organizuje športovú akciu pre žiakov základných škôl z okresu Piešťany pri príležitosti Dňa európskych športov. Tentoraz akcia bola organizovaná dňa 20. septembra 2019 v priestoroch telocvične Základnej školy na Komenského ulici vo Vrbovom pod názvom „ Deň netradičných európskych športov“. Cieľom tejto akcie bolo nielen získať vedomosti z netradičných športov ako korfball či frisbee ale najmä ukázať mladším rovesníkom dôležitosť tímovej spolupráce a byť športovo aktívny. Žiaci základných škôl nás veľmi prekvapili svojou neuveriteľnou energiou a zápalom pre tieto športy a spolu so svojimi učiteľmi skonštatovali, že sa naučili niečo úplne iné-nové. No ako to už pri športových súťažiach chodí určujú sa len 3 víťazi. V 2. ročníku Dňa netradičných európskych športov bolo poradie nasledovné:

  1. Miesto ZŠ Školská ulica 4, Vrbové

  2. Miesto ZŠ Komenského 2, Vrbové

  3. ZŠ s MŠ, Nám.1.mája 3, Chtelnica

Na záver by sme chceli poďakovať tým, ktorí poskytli nenahraditeľnú pomoc pri organizovaní tejto akcie a dopomohli k jej úspešnej realizácii. Úprimné poďakovanie patrí Trnavskému samosprávnemu kraju, mestu Vrbové a taktiež vedeniu Základnej školy na Školskej ulici vo Vrbovom, že dopomohli v úsilí viesť deti k aktívnemu športovému životu. Ďakujeme!

Žiaci základných škôl a Gymnázia vo Vrbovom

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Výstava diela Alexandra Salontaya

Galéria Jána Koniarka a Trnavský samosprávny kraj vás pozývajú na výstavu diela maliara a grafika Alexandra Salontaya. Od jeho poslednej individuálnej výstavy uplynulo takmer 45 rokov.

Župa pomôže obciam s pokrytím výdavkov vynaložených počas pandémie

Mestá a obce na území Trnavského samosprávneho kraja, ktoré sú súčasťou Centrálneho krízového fondu (CKF), dostanú finančnú pomoc. Trnavská župa podporí 24 samospráv celkovou sumou 88 500 eur. Finančné prostriedky sú určené na refundáciu nákladov, ktoré obciam a mestám vznikli v súvislosti s pandémiou ochorenia COVID-19.

Trnavský župan rokoval s vicepremiérom o posilnení kompetencií samosprávnych krajov

Predseda Trnavského samosprávneho kraja a predseda združenia samosprávnych krajov SK 8 Jozef Viskupič dnes v Trnave prijal podpredsedu vlády Slovenskej republiky Štefana Holého. Rokovali o reforme verejnej správy a o dodržiavaní legislatívneho procesu.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky