Skočiť na obsah

Deň európskych športov organizovaný vo Vrbovom opäť netradične

Publikované:

V mesiaci september už tradične Gymnázium J.B.Magina organizuje športovú akciu pre žiakov základných škôl z okresu Piešťany pri príležitosti Dňa európskych športov. Tentoraz akcia bola organizovaná dňa 20. septembra 2019 v priestoroch telocvične Základnej školy na Komenského ulici vo Vrbovom pod názvom „ Deň netradičných európskych športov“.

Zobraziť galériu

V mesiaci september už tradične Gymnázium J.B.Magina organizuje športovú akciu pre žiakov základných škôl z okresu Piešťany pri príležitosti Dňa európskych športov. Tentoraz akcia bola organizovaná dňa 20. septembra 2019 v priestoroch telocvične Základnej školy na Komenského ulici vo Vrbovom pod názvom „ Deň netradičných európskych športov“. Cieľom tejto akcie bolo nielen získať vedomosti z netradičných športov ako korfball či frisbee ale najmä ukázať mladším rovesníkom dôležitosť tímovej spolupráce a byť športovo aktívny. Žiaci základných škôl nás veľmi prekvapili svojou neuveriteľnou energiou a zápalom pre tieto športy a spolu so svojimi učiteľmi skonštatovali, že sa naučili niečo úplne iné-nové. No ako to už pri športových súťažiach chodí určujú sa len 3 víťazi. V 2. ročníku Dňa netradičných európskych športov bolo poradie nasledovné:

  1. Miesto ZŠ Školská ulica 4, Vrbové

  2. Miesto ZŠ Komenského 2, Vrbové

  3. ZŠ s MŠ, Nám.1.mája 3, Chtelnica

Na záver by sme chceli poďakovať tým, ktorí poskytli nenahraditeľnú pomoc pri organizovaní tejto akcie a dopomohli k jej úspešnej realizácii. Úprimné poďakovanie patrí Trnavskému samosprávnemu kraju, mestu Vrbové a taktiež vedeniu Základnej školy na Školskej ulici vo Vrbovom, že dopomohli v úsilí viesť deti k aktívnemu športovému životu. Ďakujeme!

Žiaci základných škôl a Gymnázia vo Vrbovom

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Hokejbal pre Zelený dom Skalica

Odbor sociálnych vecí Úradu TTSK Vám dáva do pozornosti podujatie „Československý superpohár v hokejbale“, ktorý sa uskutoční 26. októbra 2019.

Tvorivé dielne vo Veľkom Mederi

15. októbra 2019 sa konali umelecké tvorivé dielne vo Veľkom Mederi, kde sa zúčastnili aj šiesti klienti z Domova sociálnych služieb pre deti a dospelých v Jahodnej.

Ples Stromovákov

11. októbra 2019 organizovalo občianske združenie STROM pri Domove sociálnych služieb Trnava, Stromová ul. už III. ročník spoločenského podujatia – Ples Stromovákov.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky