Skočiť na obsah

Domov sociálnych služieb na výlete v Česku

Publikované:

Domovy sociálnych služieb v Trnavskom kraji to majú naozaj pestré. Klienti a zamestnanci domova sociálnych služieb Senica sa zúčastnili výletu do Mikulova v Českej republike.

Zobraziť galériu

Dňa 18.07.2019 ľudia z Domova sociálnych služieb a zariadenia pre senirov Senica zorganizovali celodenný výlet do mesta Mikulova v Českej republike. Poprechádzali sa po krásnom historickom námestí, navštívili  Mikulovský zámok, z ktorého si vychutnali krásny pohľad na celé mesto.
Na záver sa opäť vrátili na námestie a posedeli v príjemnej kaviarničke. Výlet doprevádzalo krásne slnečné počasie. 
Vďaka tomu prišli na nové myšlienky a na chvíľu sa preniesli do celkom nového prostredia. 
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Trnavská župa dá na prvú pomoc nezriaďovanej kultúre 100 tisíc eur

Trnavský samosprávny kraj vyhlásil výzvu, prostredníctvom ktorej pomôže profesionálnym subjektom nezriaďovanej kultúry. V programe „Prvá pomoc kultúre“ je pripravených 100 tis. €. O podporu je možné požiadať do 14 augusta 2020

Prezidentka Zuzana Čaputová navštívila trnavskú župu


Prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová prijala pozvanie župana Jozefa Viskupiča na návštevu Trnavského samosprávneho kraja. V priestoroch Úradu TTSK hovorili o boji proti šíreniu nového koronavírusu, ako aj o aktuálnych témach v oblasti zvyšovania dostupnosti a kvality sociálnej a zdravotnej starostlivosti, ochrany životného prostredia a podpory kultúry.

Dobrovoľníci z piešťanského gymnázia

Žiaci Gymnázia Pierra de Coubertina sa aktívne zapájajú do rôznych akcií, či už ide o čistenie mesta alebo prípravu športových podujatí.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky