Skočiť na obsah

Domov sociálnych služieb na výlete v Česku

Publikované:

Domovy sociálnych služieb v Trnavskom kraji to majú naozaj pestré. Klienti a zamestnanci domova sociálnych služieb Senica sa zúčastnili výletu do Mikulova v Českej republike.

Zobraziť galériu

Dňa 18.07.2019 ľudia z Domova sociálnych služieb a zariadenia pre senirov Senica zorganizovali celodenný výlet do mesta Mikulova v Českej republike. Poprechádzali sa po krásnom historickom námestí, navštívili  Mikulovský zámok, z ktorého si vychutnali krásny pohľad na celé mesto.
Na záver sa opäť vrátili na námestie a posedeli v príjemnej kaviarničke. Výlet doprevádzalo krásne slnečné počasie. 
Vďaka tomu prišli na nové myšlienky a na chvíľu sa preniesli do celkom nového prostredia. 
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Odborné stretnutie k témam ľudskoprávnej olympiády

Na podnet celoslovenskej i krajskej komisie Olympiády ľudských práv sa v stredu 9. októbra 2019 na pôde Gymnázia Pierra de Coubertina v Piešťanoch uskutočnilo odborné školenie pre študentov a pedagógov stredných škôl Trnavského kraja.

0bchodná akadémia Hlohovec na prehliadke židovského cintorína

0bchodná akadémia Hlohovec na prehliadke židovského cintorína
Komentovanú vlastivednú prehliadku žiakom I.A triedy Obchodnej akadémie Hlohovec v priestoroch židovského cintorína v Hlohovci sprostredkoval riaditeľ vlastivedného múzea Mgr. Jozef Urminský.

Beseda so spisovateľom Marekom Vadasom

10. októbra sa v priestoroch Gymnázia Pierra de Coubertina v Piešťanoch uskutočnila literárna beseda ako súčasť projektu ceny René-Anasoft litera gymnazistov.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky