Skočiť na obsah

Domov sociálnych služieb na výlete v Česku

Publikované:

Domovy sociálnych služieb v Trnavskom kraji to majú naozaj pestré. Klienti a zamestnanci domova sociálnych služieb Senica sa zúčastnili výletu do Mikulova v Českej republike.

Zobraziť galériu

Dňa 18.07.2019 ľudia z Domova sociálnych služieb a zariadenia pre senirov Senica zorganizovali celodenný výlet do mesta Mikulova v Českej republike. Poprechádzali sa po krásnom historickom námestí, navštívili  Mikulovský zámok, z ktorého si vychutnali krásny pohľad na celé mesto.
Na záver sa opäť vrátili na námestie a posedeli v príjemnej kaviarničke. Výlet doprevádzalo krásne slnečné počasie. 
Vďaka tomu prišli na nové myšlienky a na chvíľu sa preniesli do celkom nového prostredia. 
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Akcie Hvezdárne a planetária v Hlohovci na september

Hlohovecká hvezdáreň si pre vás opäť pripravila skvelý program. Nájdete u nich aj zmodernizované digitálne planetárium, pričom každé podujatie je sprevádzané hemisférickými fulldome projekciami v úžasnom rozlíšení projektorom 4K.

Oslavy 75. výročia SNP v Senici

V senickom okrese si pripomenieme udalosti Slovenského národného povstania. Návštevníci si budú môcť uctiť pamiatku zosnulých hrdinov, zároveň však budú mať možnosť dozvedieť sa viac o významných historických udalostiach nášho národa a osláviť víťazstvo nad fašizmom.

SPOMIENKOVÉ OSLAVY 75. VÝROČIA SNP

V roku 2019 si pripomíname 75. výročie Slovenského národného povstania. V našom regióne sa SNP spája predovšetkým s Trnavskou posádkou, ktorá 30.8.1944 ako jediná zo západného Slovenska odišla do povstania.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky