Skočiť na obsah

FootBallGolf – Zábava pre celú rodinu!

Publikované:

V trnavskom kraji zažijete zábavu v novom areáli, ktorý ponúka svojim návštevníkom naozaj zaujímavé športové aktivity. Pre školy a škôlky z celého kraja, bude ihrisko k dispozícii bezplatne v rámci podpory športu u najmladších.

Zobraziť galériu

Viete čo je FootBallGolf?

bg_2Je to kombinácia dvoch obľúbených športov futbalu a golfu. Tento netradičný šport sa hrá podľa pravidiel golfu ale s futbalovou loptou a namiesto palíc sa používajú nohy. Klasické footballgolfové ihriská vo svete sú 18-jamkové. Podstatou hry je dopraviť loptu do jamky na čo najmenší počet kopov. FootBallGolf je hlavne o zábave, keďže na jamkách čakajú hráčov aj prekážky ktoré musia prekonať. Podobne ako pri minigolfe. Práve to je to, čo zaručuje pri tomto nezvyčajnom športe skvelú zábavu s rodinou či priateľmi.

Na Záhorí sa verejnosti na začiatku letnej sezóny otvára novovybudovaný FootBallGolf Park. Určený je širokej verejnosti na teambuildingové aktivity ale takisto aj pre profesionálnych športovcov. Nájdete ho v obci Prievaly v okrese Senica. V súčasnosti je v novom parku vybudovaných 9 footballgolfových jamiek. Čoskoro bude dobudovaných zvyšných 9 jamiek aby bol park plnohodnotný - 18-jamkový.
 
Zábava v areáli nikdy nekončí.
Areál ponúka aj ďalšie zaujímavé možnosti, akou je aj nafukovacia atrakcia FootDarts. Opäť záhadne znejúci názov, ktorý však neskrýva nič iné ako takmer klasické šípky. Tieto sa od tých tradičných líšia kopaním lopty na nafukovací terč namiesto hádzania šípok.
Časom pre návštevníkov pribudne bufet s chutným občerstvením, beachvolejbalové ihrisko, mini ZOO a chatky s možnosťou ubytovania sa v regióne. Máme sa veru na čo tešiť.
 
Na školy a škôlky trnavského kraja sa nezabúda.
Park bude otvorený aj počas školského roka. Keďže je hlavnou myšlienkou vytiahnutie detí a mládeže od televízorov, či počítačov a mobilov do prírody, areál bude k dispozícii všetkým školám a škôlkam v rámci trnavskej župy úplne bezplatne. Školy a škôlky ho môžu využívať počas celého školského roka v pracovných dňoch od 8:00 do 12:00 hodiny ako náhradu za telesnú výchovu, branné cvičenia a výlety.
 
Brány pre návštevníkov sa otvárajú.
Nový park otvára svoje brány v sobotu 6. júla. Preto ak chcete svoje leto tráviť aktívne, určete vyskúšajte novinku v trnavskom kraji. My sa už nevieme dočkať na aktívny odpočinok. Poďte sa s nami zabaviť aj vy na novom ihrisku.
otovrenie_parku_letak
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Informácia o vydaných ochranných pracovných prostriedkoch

Trnavský samosprávny kraj odovzdal ďalšie osobné ochranné pracovné prostriedky z pohotovostných zásob Správy štátnych hmotných rezerv SR.

SZŠ Trnava úspešná v krajskom i celoštátnom kole SOČ

Zdravoťáci opäť nesklamali! Žiaci Strednej zdravotníckej školy v Trnave zaznamenali veľký úspech v krajskom i celoštátnom kole SOČ.

Trnavská župa pristupuje ku všetkým poskytovateľom sociálnych služieb spravodlivo

Trnavská župa dnes opäť distribuovala osobné ochranné pracovné prostriedky do zariadení sociálnych služieb v celom kraji. Ochranné prostriedky zo štátnych hmotných rezerv rozdeľujeme poskytovateľom sociálnych služieb spravodlivo, bez ohľadu na ich právnu formu, či verejnú alebo neverejnú povahu.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky