Skočiť na obsah

Futbalové talenty budú bojovať na turnaji Supervíkend U9 v Trnave

Publikované:

Počas víkendu sa vo futbalovom areáli Slávie na Rybníkovej ulici uskutoční turnaj slovenských prípraviek Supervíkend U9.

Zobraziť galériu Turnaj prípraviek U9 hlavni partneriTurnaj prípraviek U9 zoznam

Počas víkendu sa vo futbalovom areáli Slávie na Rybníkovej ulici uskutoční turnaj slovenských prípraviek Supervíkend U9. Dvojdňového zápolenia mladých talentov sa okrem dvoch mužstiev domáceho Spartaka Trnava zúčastní ďalších 14 tímov. Turnaj odohrajú systémom každý s každým. Každý zápas má trvanie dvadsať minút. V kategórii U9 nastupujú hráči narodený v roku 2010 a mladší.
Zápasy v sobotu 15. aj v nedeľu 16. júna 2019 začínajú od 8.30, predpokladané ukončenie oboch hracích dní je o 16. hodine.
Účastníkmi Supervíkendu U9 sú: FC Spartak Trnava (2 tímy), AS Trenčín, FC Slovan Galanta, FK Dubnica, FK Pohronie, FOMAT Martin, FŠRH Moravany U10, ViOn Zlaté Moravce, FK Senica, FC Nitra, MFK Ružomberok (2 tímy), Inter Bratislava, FK Lokomotíva Trnava a NMŠK 1922 Bratislava.
Okrem sledovania poctivého futbalového zápolenia mladých nádejí sa fanúšikovia futbalu môžu podľa informácií Petra Nízla z organizačného tímu zapojiť aj súťaže v rýchlosti a presnosti strely. Menšie deti do 6 rokov budú mať k dispozícii samostatné ihrisko. Pre divákov je zabezpečené aj občerstvenie v podobe kvalitného bufetu s jedlom a nápojmi, rovnako tak kaviareň. K dispozícii pre záujemcov bude aj športová predajňa a možnosť kúpiť si tričko turnaja.
Príďte povzbudiť futbalové nádeje a zažite príjemný športový víkend.
Podujatie podporili Mesto Trnava, Trnavský samosprávny kraj, FC Spartak Trnava a Demišport.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Verejnosť môže pripomienkovať územnú stratégiu

Sprostredkovateľský orgán pre Integrovaný regionálny operačný program vypracoval zmenu Územnej stratégie Trnavského kraja na roky 2014 – 2020, ktorá sa týka najmä ochrany životného prostredia a udržateľného rozvoja. Verejnosť má právo túto zmenu strategického dokumentu písomne pripomienkovať do 2. augusta 2019.

Trnavská župa podporí aktivity na predchádzanie živelným pohromám

Trnavská župa, prostredníctvom Centrálneho krízového fondu (CKF), podporí aktivity, ktoré pomôžu predchádzať živelným udalostiam a katastrofám. Obce a mestá tak môžu na tento účel žiadať o dotácie do 15. augusta 2019. Maximálna výška dotácie je 5 000 €, minimálna je 1 000 €. Spoluúčasť úspešného žiadateľa je 25% z celkovej výšky dotácie. Výzvy sa môžu zúčastniť len samosprávy, ktoré sú členmi CKF. 

Trnavský kraj navštívila turecká veľvyslankyňa

Hlavnou témou stretnutia tureckej veľvyslankyne Aslıgül Üğdül a župana trnavského kraja Jozefa Viskupiča bola snaha o regionálnu spoluprácu v oblasti vzdelávania, výchovy a športu. Spomínala sa však aj téma letiska v Piešťanoch, odkiaľ sa v tomto roku spustila dovolenková linka do destinácií v Turecku.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky