Skočiť na obsah

Hľadáme dobrovoľníkov na pomoc v očkovacích centrách

Publikované:

Si študent a chcel by si pomôcť zefektívniť chod očkovacieho centra? Máš chuť a si ochotný vo svojom voľnom čase priložiť ruku k dielu v ťažkom boji proti pandémii?

Zobraziť galériu

Hľadáme dobrovoľníkov a dobrovoľníčky nad 18 rokov, ktorí budú pomáhať s pomocnými prácami v očkovacích centrách zriadených Trnavským samosprávnym krajom. Očkovanie aktuálne prebieha počas víkendov od ranných do večerných hodín.

Tvojou úlohou bude predovšetkým dohliadať na plynulý chod očkovania.

Vítaní sú všetci – pracujúci, študenti aj nezamestnaní, skrátka každý, kto má čas a chuť pomáhať.

Ak máš záujem dozvedieť sa viac, kontaktujte, prosím, Odbor ľudských zdrojov TTSK, či už telefonicky na tel. č. 033/55 59 353 alebo e-mailom: ludske.zdroje@trnava-vuc.sk. Radi Ti zodpovieme všetky prípadné otázky.

Tešíme sa na vás!

Aktuality

TTSK - Participatívny rozpočet

Na podanie projektov do participatívneho rozpočtu ostáva niekoľko dní

Trnavský samosprávny kraj spustil začiatkom septembra tretí ročník participatívneho rozpočtu. Na realizáciu víťazných projektov je v rozpočte vyčlenených 250-tisíc eur. Občianske združenia, neziskové organizácie a fyzické osoby môžu prihlásiť svoj nápad už len do piatka 29. októbra 2021. Na svoj komunitný zámer môžu získať až 5-tisíc eur. O víťazných projektoch budú prostredníctvom online hlasovania rozhodovať aj obyvatelia kraja.

65197

Možnosti očkovania v Trnavskom kraji

Pripravili sme prehľadný zoznam zariadení, ktoré ponúkajú možnosť očkovania aj bez predchádzajúcej registrácie počas týždňa (aktuálny k 25.10.2021).

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky