Skočiť na obsah

„Hor sa pozdĺž Dunajom!“ – vlastivedná súťaž

Publikované:

22. novembra 2019 sa šesťčlenné družstvo našej školy – Obchodná akadémia vo Veľkom Mederi - zúčastnilo medzinárodnej súťaže v Győri na Univerzite Istvána Széchenyiho.

Zobraziť galériu

22. novembra 2019 sa šesťčlenné družstvo našej školy – Obchodná akadémia vo Veľkom Mederi - zúčastnilo medzinárodnej súťaže v Győri na UniverziteIstvána Széchenyiho. Členovia družstva „OAVM Harcosai“ boli: Bagin Fruzsina, Beke Noémi, Nagyová Vivien, Puzsérová Fanny, Simon Barna László, Tóth Júlia Anna z II. C triedy. Svoje vedomosti si mohli zmerať v oblasti: turizmus a hotelierstvo, výtvarná a vizuálna výchova, literatúra-etnografia-spev, prírodovedné poznatky a následne to bola šikovnostná súťaž a tanečný dom. Naši študenti získali vynikajúce 2. miesto. Slávnostné odovzdávanie cien sa uskutočnilo v rámci slávnostnej večere v hoteli Famulus. Súťažiacim blahoželáme.

 

Angéla Baranyai

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Trnavská župa pomôže obetiam a dotknutým osobám výbuchu plynu v Prešove

Trnavský samosprávny kraj dnes vyčlenil zo svojho rozpočtu 33 tis. €, ktoré poskytne obetiam a dotknutým osobám výbuchu plynu na Mukačevskej ul. v Prešove.

Schválený rozpočet župy vytvára priestor pre rozvojové projekty. Prioritou budú sociálne služby, vzdelávanie a rekonštrukcia ciest

Medzi hlavné priority roku 2020 patrí podpora modernizácie cestnej infraštruktúry, radikálna obmena techniky na údržbu ciest či podpora vzdelávania a sociálnych služieb. Poslanci zároveň odhlasovali pomoc pre ľudí zasiahnutých tragédiou v Prešove vo výške 33 tisíc eur.

Podujatia pre deti v Galante

Mestská knižnica Galanta si pre deti pripravila rôzne podujatia, na ktoré sa môžu tešiť nie len oni ale aj rodičia. V oddelení pre deti zavládne príjemná atmosféra, ktorá sa bude ponímať rôznymi podujatiami.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky