Skočiť na obsah

„Hor sa pozdĺž Dunajom!“ – vlastivedná súťaž

Publikované:

22. novembra 2019 sa šesťčlenné družstvo našej školy – Obchodná akadémia vo Veľkom Mederi - zúčastnilo medzinárodnej súťaže v Győri na Univerzite Istvána Széchenyiho.

Zobraziť galériu

22. novembra 2019 sa šesťčlenné družstvo našej školy – Obchodná akadémia vo Veľkom Mederi - zúčastnilo medzinárodnej súťaže v Győri na UniverziteIstvána Széchenyiho. Členovia družstva „OAVM Harcosai“ boli: Bagin Fruzsina, Beke Noémi, Nagyová Vivien, Puzsérová Fanny, Simon Barna László, Tóth Júlia Anna z II. C triedy. Svoje vedomosti si mohli zmerať v oblasti: turizmus a hotelierstvo, výtvarná a vizuálna výchova, literatúra-etnografia-spev, prírodovedné poznatky a následne to bola šikovnostná súťaž a tanečný dom. Naši študenti získali vynikajúce 2. miesto. Slávnostné odovzdávanie cien sa uskutočnilo v rámci slávnostnej večere v hoteli Famulus. Súťažiacim blahoželáme.

 

Angéla Baranyai

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Trnavský župan rokoval s vicepremiérom o posilnení kompetencií samosprávnych krajov

Predseda Trnavského samosprávneho kraja a predseda združenia samosprávnych krajov SK 8 Jozef Viskupič dnes v Trnave prijal podpredsedu vlády Slovenskej republiky Štefana Holého. Rokovali o reforme verejnej správy a o dodržiavaní legislatívneho procesu.

(Ne)všedné radosti

Trnavský samosprávny kraj – Záhorské osvetové stredisko v Senici pozýva priateľov umenia na jubilejnú autorskú výstavu výtvarných diel výtvarníčky Aleny Kováčovej – Trizuliakovej zo Senice, spoluzakladateľky a členky Združenia výtvarníkov SenART.

Informácia o vydaných ochranných pracovných prostriedkoch

Trnavský samosprávny kraj odovzdal ďalšie osobné ochranné pracovné prostriedky z pohotovostných zásob Správy štátnych hmotných rezerv SR.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky