Skočiť na obsah

Imatrikulácia vrbovských gymnazistov tentoraz v talianskom štýle

Publikované:

Dňa 24.10.2019 sa ako každý rok uskutočnila Imatrikulácia našich prvákov spojená s plesom pod záštitou Žiackej školskej rady pri Gymnáziu Jána Baltazára Magina vo Vrbovom.

Zobraziť galériu

Dňa 24.10.2019 sa ako každý rok uskutočnila Imatrikulácia našich prvákov spojená s plesom pod záštitou Žiackej školskej rady pri Gymnáziu Jána Baltazára Magina vo Vrbovom. Pasovanie žiakov do cechu stredoškolákov si zobrali pod svoje krídla žiaci 3. ročníkov, pričom v tomto školskom roku to bolo vo veľkolepom talianskom štýle, s čím boli aj spojené aktivity, ktoré museli postupne všetci absolvovať, aby boli prijatí do „ talianskej rodiny“. Vyvrcholením večera bol imatrikulačný ples, ktorý otvoril predseda žiackej školy rady spolu s pani riaditeľkou v krásne vyzdobenej aule.

A čo na to povedali naši prváci? Tu je niekoľko reakcií od žiakov z 1.BA a 1.BB

„Včerajšok bol super a spoznala som veľa nových ľudí“

„ Bolo to úplne mega aj ten Emin nástup, páčilo sa mi to!“

„ Perfektný večer, na ktorý tak skoro nezabudnem. Snáď sa čoskoro zopakuje.“

„ Úžasný večer, skvelo sme sa zabavili.“

„ Ďakujeme všetkým organizátorom za najlepší večer aký sme mohli mať!“

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Medzinárodná súťaž ZAV 100

Programovaná výučba ZAV je individuálna metóda, ktorá umožňuje záujemcom všetkých vekových kategórií sa naučiť písať na klávesnici.

Vrbovskí gymnazisti otvorili 1.ročník dramatického festivalu

Dňa 14.11.2019 sa uskutočnil výnimočný dramatický festival v anglickom jazyku „ Zahrajme to tvorivo“ pod záštitou Trnavského samosprávneho kraja a mesta Vrbové.

Pražský výběr a „plastici“ budú koncertovať v Trnave

Trnavský samosprávny kraj si v rámci programu pripomínania 30. výročia udalostí Novembra ´89 pripravil koncert legendárnych českých hudobných skupín Pražský výběr a The Plastic People of the Universe, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou revolučného diania v roku 1989.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky