Skočiť na obsah

Jaroslav Salay – Výber z tvorby

Publikované:

Autorská výstava obrazov Jaroslava Salaya z Holíča v Záhorskom osvetovom stredisku v Senici.

Zobraziť galériu Pozvánka - Jaroslav Salay - Výber z tvorby

Záhorské osvetové stredisko v Senici a autor pozývajú priateľov výtvarného umenia na výstavu s názvom Jaroslav Salay - Výber z tvorby. Slávnostné otvorenie výstavy pripravenej k životnému jubileu autora sa uskutoční v piatok 6. septembra 2019 o 17,00 hodine vo výstavnej sále Záhorského osvetového strediska v Senici. Umeleckú tvorbu Jaroslava Salaya si môžete pozrieť do 30. septembra 2019 v pracovných dňoch od 7,30 do 15,30 hodiny.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Malá krajská scénická žatva 2020

Rok 2020 je z pohľadu divadelnej histórie výnimočný, keďže si v rámci neho pripomenieme jedinečné jubileum – 100. výročie založenia Slovenského národného divadla. V roku 2020 si súčasne pripomíname aj 190. výročie uvedenia prvého ochotníckeho predstavenia na našom území (Liptovský Mikuláš, 22. augusta 1830), ako aj stále živé prepojenia medzi neprofesionálnymi a profesionálnymi umelcami na Slovensku.

O dotácie trnavskej župy možno požiadať do 14. februára

Trnavský samosprávny kraj poskytuje ďalšiu možnosť obciam, mestám a organizáciám, ako realizovať projekty v regióne. Zastupiteľstvo TTSK schválilo novinky v oblasti poskytovania dotácii z rozpočtu.

Svätý Mikuláš zavítal do DSS Horný Bar

Dňa 6 decembra k nám do DSS Horný Bar zavítal Svätý Mikuláš.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky