Skočiť na obsah

Jesenný pobyt klientov na Dobrej Vode

Publikované:

Tak ako v minulom kalendárnom roku, tak i túto jeseň zorganizoval DSS pre dospelých v Zavare svojim klientov jesenný pobyt na Dobrej Vode.

Zobraziť galériu DSC06192

Zaujímavého pobytu sa zúčastnilo 30 klientov, ktorí si užívali prírodu, turistiku a zúčastňovali sa rôznych voľno časových kultúrno spoločenských i športových aktivít. Hádzanie šípkami a streľba lukom sa stali najobľúbenejšími disciplínami. Atmosféru krásnej farebnej jesene umocnil táborák s vôňou klobásky a údenej slaninky. A aký by to bol oheň bez gitary. Večerným jesenným oparom zmiešaným s dymom z táboráku sa niesli známe ,,čundrácke„ tóny starých piesní, ktoré si chlapi pamätali, keď ešte oni spievali ako mladí chlapci pri táboráku. Úžasné spomienky určite dlho zostanú v mysli našich klientov. Tešíme sa opäť o rok na pobyt na Dobrej Vode.

Text: Sylvia Záhorová , manažér pracovnej terapie, DSS Zavar
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Protimonopolný úrad schválil finančnú pomoc pre piešťanské letisko

Na základe tohto rozhodnutia môže trnavská župa, ako majoritný akcionár, poskytovať finančnú pomoc piešťanskému letisku minimálne do roku 2023.

Všetky štyri krajské knižnice opäť sprístupnia svoje služby

Poskytovať budú absenčné výpožičky prostredníctvom výdajných miest za prísneho dodržiavania preventívnych opatrení. Potrebná bude predchádzajúca telefonická alebo e-mailová objednávka.

Župa v sobotu zaočkovala takmer 4.500 ľudí v troch veľkokapacitných očkovacích centrách, dve z nich mali premiéru

Premiéru mali centrá v Dunajskej Strede a Skalici, v Trnave sa očkovalo po tretíkrát. V spolupráci s ambulantným personálom v nich bolo prvou dávkou vakcíny od spoločnosti AstraZeneca zaočkovaných ďalších 4.420 ľudí.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky