Skočiť na obsah

Kraj zopakuje súťaž na tlač a distribúciu tlačového materiálu, ponuku predložil len jeden uchádzač

Publikované:

Trnavský samosprávny kraj zrušil verejné obstarávanie tlače a distribúcie pripravovaného tlačového materiálu. Ponuku predložil len jeden uchádzač. Župa vyhlási novú súťaž

Zobraziť galériu

„Súťaž sme pripravili tak, aby bola verejná a transparentná. Zároveň bolo našim cieľom zabezpečiť čo najnižšiu, teda čo  najvýhodnejšiu cenu pre župu. Ponuku však predložil len jeden uchádzač. Napriek tomu, že ponúknutá cena bola nižšia ako predpokladaná hodnota zákazky, rozhodli sme sa súťaž zrušiť a vyhlásime ju znovu,“ povedal riaditeľ Úradu Trnavského samosprávneho kraja Július Fekiač.

Nový župný tlačový materiál bude venovať priestor informáciám užitočným pre každodenný život obyvateľov župy, ako napríklad zavedenie „autobusu na zavolanie“ vo vybraných obciach, pripravovanú expresnú autobusovú linku medzi Dunajskou Stredou a Bratislavou, nové služby v oblasti sociálnej a zdravotnej starostlivosti, či aktuálny prehľad kultúrnych, spoločenských a vzdelávacích aktivít a podujatí.

Trnavský župan Jozef Viskupič doplnil, že „pripravujeme zloženie redakčnej rady, ktorej radiť budú aj významní regionálni žurnalisti.“
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Projekt participatívneho rozpočtu výrazne podporil aj cyklistickú dopravu

Cyklistická doprava a jej podpora je jednou z priorít trnavskej župy v oblasti dopravy. Jej ekologické spôsoby sú pre župu výzva, s ktorou sa chceme a musíme vysporiadať. Preto, aj v rámci projektu participatívneho rozpočtu, kraj podporil kreatívne nápady pre podporu cyklodopravy.

J. Viskupič: Riešenie dopravy v Hlohovci sa musí dostať medzi priority

Až 11 zo 100 priorít vo výstavbe a rekonštrukcií cestnej infraštruktúry v správe štátu sa nachádza na území Trnavského kraja. Materiál schválila vláda Slovenskej republiky 16. septembra 2020.

Vo dvore Trnavského osvetového strediska bude Festival malých dychových hudieb

Na nedeľu 4. októbra 2020 pripravilo Trnavské osvetové stredisko v spolupráci s Trnavským samosprávnym krajom na dvore Domu hudby Mikuláša Schneidera Trnavského Festival malých dychových hudieb. Na festivale budú svoje umenie prezentovať lokálne dychové orchestre, ktoré sa oduševnene venujú hudbe vo svojom voľnom čase.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky