Skočiť na obsah

Letná opekačka domova sociálnych služieb Zavar

Publikované:

Naše zariadenia sociálnych služieb sa rozhodne nenudia. Leto trávia rôznymi aktivitami, ktoré ich obohacujú o nové zážitky.

Zobraziť galériu

Dnes vám prinášame článok z Domova sociálnych služieb Zavar, kde ľudia opisujú svoj letný deň ktorý začali opekačkou a skončili sladkou odmenou. 
Veríme, že podobných dní budú mať naši klienti čo najviac, a budú sa v našich zariadeniach cítiť čo najlepšie. 

,,Horúce letné popoludnie sme sa snažili využiť úplne ináč, ako obyčajne. Veď nemôže byť nič lepšie ako vôňa opečenej špekačky,  tónov gitary a voda. Ako voľakedy, keď sme boli mladí, zdraví, s kamarátmi a priateľmi. Aby nám voľný čas rýchlejšie  ubehol, zúčastnili sme sa super súťaže, ktorú pre nás pripravili naši kľúčoví pracovníci pod názvom ,,Lov rýb“. Udicami sme vylovili z pripravenej nádrže fľaše, v ktorých boli ukryté slová. Našou úlohou bolo zostaviť zmysluplnú vetu. Súťažili sme v družstvách, každé družstvo reprezentovalo svoju komunitu. Veľa sme sa nasmiali, ale zároveň sa nám precvičili i mozgové bunky. Jednoducho povedané..... bola sranda. Najväčším prekvapením celého popoludnia bola zmrzlina. Úplne originálna od zmrzlinára, ktorý prišiel k nám do DSS pre dospelých v Zavare a v chladiacich boxoch nám priniesol chutnú, farebnú a sladkú ,,zmrzku“. Bolo to fajn letné popoludnie. Hudba, vôňa opečenej špekačky, dobrá nálada, osvieženie.... jednoducho, tak ako  DOMA.‘‘
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Informácia o vydaných ochranných pracovných prostriedkoch

Trnavský samosprávny kraj odovzdal ďalšie osobné ochranné pracovné prostriedky z pohotovostných zásob Správy štátnych hmotných rezerv SR.

SZŠ Trnava úspešná v krajskom i celoštátnom kole SOČ

Zdravoťáci opäť nesklamali! Žiaci Strednej zdravotníckej školy v Trnave zaznamenali veľký úspech v krajskom i celoštátnom kole SOČ.

Trnavská župa pristupuje ku všetkým poskytovateľom sociálnych služieb spravodlivo

Trnavská župa dnes opäť distribuovala osobné ochranné pracovné prostriedky do zariadení sociálnych služieb v celom kraji. Ochranné prostriedky zo štátnych hmotných rezerv rozdeľujeme poskytovateľom sociálnych služieb spravodlivo, bez ohľadu na ich právnu formu, či verejnú alebo neverejnú povahu.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky