Skočiť na obsah

Letná opekačka domova sociálnych služieb Zavar

Publikované:

Naše zariadenia sociálnych služieb sa rozhodne nenudia. Leto trávia rôznymi aktivitami, ktoré ich obohacujú o nové zážitky.

Zobraziť galériu

Dnes vám prinášame článok z Domova sociálnych služieb Zavar, kde ľudia opisujú svoj letný deň ktorý začali opekačkou a skončili sladkou odmenou. 
Veríme, že podobných dní budú mať naši klienti čo najviac, a budú sa v našich zariadeniach cítiť čo najlepšie. 

,,Horúce letné popoludnie sme sa snažili využiť úplne ináč, ako obyčajne. Veď nemôže byť nič lepšie ako vôňa opečenej špekačky,  tónov gitary a voda. Ako voľakedy, keď sme boli mladí, zdraví, s kamarátmi a priateľmi. Aby nám voľný čas rýchlejšie  ubehol, zúčastnili sme sa super súťaže, ktorú pre nás pripravili naši kľúčoví pracovníci pod názvom ,,Lov rýb“. Udicami sme vylovili z pripravenej nádrže fľaše, v ktorých boli ukryté slová. Našou úlohou bolo zostaviť zmysluplnú vetu. Súťažili sme v družstvách, každé družstvo reprezentovalo svoju komunitu. Veľa sme sa nasmiali, ale zároveň sa nám precvičili i mozgové bunky. Jednoducho povedané..... bola sranda. Najväčším prekvapením celého popoludnia bola zmrzlina. Úplne originálna od zmrzlinára, ktorý prišiel k nám do DSS pre dospelých v Zavare a v chladiacich boxoch nám priniesol chutnú, farebnú a sladkú ,,zmrzku“. Bolo to fajn letné popoludnie. Hudba, vôňa opečenej špekačky, dobrá nálada, osvieženie.... jednoducho, tak ako  DOMA.‘‘
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Akcie Hvezdárne a planetária v Hlohovci na september

Hlohovecká hvezdáreň si pre vás opäť pripravila skvelý program. Nájdete u nich aj zmodernizované digitálne planetárium, pričom každé podujatie je sprevádzané hemisférickými fulldome projekciami v úžasnom rozlíšení projektorom 4K.

Oslavy 75. výročia SNP v Senici

V senickom okrese si pripomenieme udalosti Slovenského národného povstania. Návštevníci si budú môcť uctiť pamiatku zosnulých hrdinov, zároveň však budú mať možnosť dozvedieť sa viac o významných historických udalostiach nášho národa a osláviť víťazstvo nad fašizmom.

SPOMIENKOVÉ OSLAVY 75. VÝROČIA SNP

V roku 2019 si pripomíname 75. výročie Slovenského národného povstania. V našom regióne sa SNP spája predovšetkým s Trnavskou posádkou, ktorá 30.8.1944 ako jediná zo západného Slovenska odišla do povstania.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky