Skočiť na obsah

Letná opekačka domova sociálnych služieb Zavar

Publikované:

Naše zariadenia sociálnych služieb sa rozhodne nenudia. Leto trávia rôznymi aktivitami, ktoré ich obohacujú o nové zážitky.

Zobraziť galériu

Dnes vám prinášame článok z Domova sociálnych služieb Zavar, kde ľudia opisujú svoj letný deň ktorý začali opekačkou a skončili sladkou odmenou. 
Veríme, že podobných dní budú mať naši klienti čo najviac, a budú sa v našich zariadeniach cítiť čo najlepšie. 

,,Horúce letné popoludnie sme sa snažili využiť úplne ináč, ako obyčajne. Veď nemôže byť nič lepšie ako vôňa opečenej špekačky,  tónov gitary a voda. Ako voľakedy, keď sme boli mladí, zdraví, s kamarátmi a priateľmi. Aby nám voľný čas rýchlejšie  ubehol, zúčastnili sme sa super súťaže, ktorú pre nás pripravili naši kľúčoví pracovníci pod názvom ,,Lov rýb“. Udicami sme vylovili z pripravenej nádrže fľaše, v ktorých boli ukryté slová. Našou úlohou bolo zostaviť zmysluplnú vetu. Súťažili sme v družstvách, každé družstvo reprezentovalo svoju komunitu. Veľa sme sa nasmiali, ale zároveň sa nám precvičili i mozgové bunky. Jednoducho povedané..... bola sranda. Najväčším prekvapením celého popoludnia bola zmrzlina. Úplne originálna od zmrzlinára, ktorý prišiel k nám do DSS pre dospelých v Zavare a v chladiacich boxoch nám priniesol chutnú, farebnú a sladkú ,,zmrzku“. Bolo to fajn letné popoludnie. Hudba, vôňa opečenej špekačky, dobrá nálada, osvieženie.... jednoducho, tak ako  DOMA.‘‘
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Odborné stretnutie k témam ľudskoprávnej olympiády

Na podnet celoslovenskej i krajskej komisie Olympiády ľudských práv sa v stredu 9. októbra 2019 na pôde Gymnázia Pierra de Coubertina v Piešťanoch uskutočnilo odborné školenie pre študentov a pedagógov stredných škôl Trnavského kraja.

0bchodná akadémia Hlohovec na prehliadke židovského cintorína

0bchodná akadémia Hlohovec na prehliadke židovského cintorína
Komentovanú vlastivednú prehliadku žiakom I.A triedy Obchodnej akadémie Hlohovec v priestoroch židovského cintorína v Hlohovci sprostredkoval riaditeľ vlastivedného múzea Mgr. Jozef Urminský.

Beseda so spisovateľom Marekom Vadasom

10. októbra sa v priestoroch Gymnázia Pierra de Coubertina v Piešťanoch uskutočnila literárna beseda ako súčasť projektu ceny René-Anasoft litera gymnazistov.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky