Skočiť na obsah

Nadviazanie medzinárodnej spolupráce s Auticentrom v Českých Budějoviciach

Publikované:

Zamestnankyne Špecializovaného centra v Trnave navštívili Auticentrum, o.p.s. v Českých Budějoviciach s cieľom nadviazať medzinárodnú spoluprácu.

Zobraziť galériu Návšteva-Českých-Budějovíc-4Návšteva-Českých-Budějovíc-3Návšteva-Českých-Budějovíc-2

V pondelok 17. júna 2019 navštívili zamestnankyne Špecializovaného centra v Trnave Auticentrum, o.p.s. v Českých Budějoviciach s cieľom nadviazať medzinárodnú spoluprácu. Auticentrum zabezpečuje pravidelné aktivizačné služby a odľahčovaciu službu pre osoby s autizmom od roku 2014. Zamestnanci Auticentra sú vysokokvalifikovaní odborníci v odbore a tak trnavčankám odovzdali cenné informácie a rady.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Malá krajská scénická žatva 2020

Rok 2020 je z pohľadu divadelnej histórie výnimočný, keďže si v rámci neho pripomenieme jedinečné jubileum – 100. výročie založenia Slovenského národného divadla. V roku 2020 si súčasne pripomíname aj 190. výročie uvedenia prvého ochotníckeho predstavenia na našom území (Liptovský Mikuláš, 22. augusta 1830), ako aj stále živé prepojenia medzi neprofesionálnymi a profesionálnymi umelcami na Slovensku.

O dotácie trnavskej župy možno požiadať do 14. februára

Trnavský samosprávny kraj poskytuje ďalšiu možnosť obciam, mestám a organizáciám, ako realizovať projekty v regióne. Zastupiteľstvo TTSK schválilo novinky v oblasti poskytovania dotácii z rozpočtu.

Svätý Mikuláš zavítal do DSS Horný Bar

Dňa 6 decembra k nám do DSS Horný Bar zavítal Svätý Mikuláš.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky