Skočiť na obsah

Nadviazanie medzinárodnej spolupráce s Auticentrom v Českých Budějoviciach

Publikované:

Zamestnankyne Špecializovaného centra v Trnave navštívili Auticentrum, o.p.s. v Českých Budějoviciach s cieľom nadviazať medzinárodnú spoluprácu.

Zobraziť galériu Návšteva-Českých-Budějovíc-4Návšteva-Českých-Budějovíc-3Návšteva-Českých-Budějovíc-2

V pondelok 17. júna 2019 navštívili zamestnankyne Špecializovaného centra v Trnave Auticentrum, o.p.s. v Českých Budějoviciach s cieľom nadviazať medzinárodnú spoluprácu. Auticentrum zabezpečuje pravidelné aktivizačné služby a odľahčovaciu službu pre osoby s autizmom od roku 2014. Zamestnanci Auticentra sú vysokokvalifikovaní odborníci v odbore a tak trnavčankám odovzdali cenné informácie a rady.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Akcie Hvezdárne a planetária v Hlohovci na september

Hlohovecká hvezdáreň si pre vás opäť pripravila skvelý program. Nájdete u nich aj zmodernizované digitálne planetárium, pričom každé podujatie je sprevádzané hemisférickými fulldome projekciami v úžasnom rozlíšení projektorom 4K.

Oslavy 75. výročia SNP v Senici

V senickom okrese si pripomenieme udalosti Slovenského národného povstania. Návštevníci si budú môcť uctiť pamiatku zosnulých hrdinov, zároveň však budú mať možnosť dozvedieť sa viac o významných historických udalostiach nášho národa a osláviť víťazstvo nad fašizmom.

SPOMIENKOVÉ OSLAVY 75. VÝROČIA SNP

V roku 2019 si pripomíname 75. výročie Slovenského národného povstania. V našom regióne sa SNP spája predovšetkým s Trnavskou posádkou, ktorá 30.8.1944 ako jediná zo západného Slovenska odišla do povstania.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky