Skočiť na obsah

NEWSLETTER - Slobodu a demokraciu oslavujeme aj počas pandémie

Publikované:

Ak sa vám tento e-mail nezobrazuje správne, pozrite si ho v prehliadači TU
  • Exteriérová výstava fotografií
    Od pádu komunistického totalitného režimu v Československu uplynulo 31 rokov. Politické zmeny nám otvorili cestu k slobode a demokracii. Ich význam je obrovský, hoci niektorí ľudia majú tendenciu ho dodnes prehliadať. November ‘89 sme si pripomenuli aj exteriérovou výstavou fotografií symbolicky na Trojičnom námestí v Trnave.
  • Video rozhovory s osobnosťami Novembra '89
    Trnavský samosprávny kraj oceňuje osobnosti verejného života za ich mimoriadny prínos k ochrane ľudských práv, upevneniu demokracie a právneho štátu Cenou slobody Antona Srholca. Pripravili sme pre vás rozhovory s jej minuloročnými laureátmi.
  • Úvaha Tomáša Zálešáka: Spomienka s otáznikmi
    Najmä v dnešnej situácii je na mieste pripomenúť si, odkiaľ sa naša krajina pred 31 rokmi vynorila a čo sme vlastne na námestiach žiadali. Pojednáva o tom aj úvaha politológa Tomáša Zálešáka.
:: Rozhovor s Ivetou RADIČOVOU o novembri aj o súčasnosti ::
Facebook
Instagram
YouTube
Twitter
LinkedIn
NEWSLETTER TRNAVSKÉHO SAMOSPRÁVNEHO KRAJA

Vaše postrehy, nápady a pripomienky nám môžete posielať e-mailom na:
newsletter@trnava-vuc.sk

Ak si neželáte dostávať náš newsletter,
kliknite na Chcem sa odlásiť z odoberania newsletterov.
 
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Trnavská župa oslovila firmy s prosbou o darovanie techniky pre stredoškolákov v núdzi

Trnavská župa požiadala firmy pôsobiace na svojom území o pomoc. Najmä pre žiakov zo sociálne slabších rodín chce zabezpečiť technické vybavenie nevyhnutné na úspešný prechod na dištančné vzdelávanie.

Trnavská župa ako prvá spustila bezplatnú službu domáceho tiesňového volania

V septembri tohto roka trnavská župa ako prvá spustila službu domáceho tiesňového volania. Bezplatne ju už využíva 24 klientov, pričom po najbližšom víkende to bude 40. V priebehu budúceho roka by mala pribudnúť stovka ďalších.

Trnavská župa vyčlenila viac ako milión eur na mimoriadne odmeny pre všetkých zamestnancov svojich zariadení sociálnych služieb

Trnavská župa mimoriadne odmení všetkých 1135 zamestnancov, ktorí sa v 21 zariadeniach sociálnych služieb v jej pôsobnosti starajú o vyše 1700 klientov. Na tento účel župa vyčlenila takmer 1,1 milióna eur.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky