Skočiť na obsah

Novou hlavnou kontrolórkou Trnavského samosprávneho kraja je Beáta Farkašová

Publikované:

Poslanci Trnavského samosprávneho kraja zvolili na rokovaní zastupiteľstva TTSK novú hlavnú kontrolórku, ktorou sa stala Beáta Farkašová.

Zobraziť galériu

Prihlášky kandidátov bolo potrebné doručiť najneskôr 14 dní pred dňom konania voľby hlavného  kontrolóra  na  Úrad  Trnavského  samosprávneho  kraja. Do uvedeného termínu  bolo doručených  celkom 6 prihlášok.  

Kandidáti, ktorí splnili zákonom stanovené kritériá:
1.Ing. Beáta Farkašová
2.Ing. Martina Hilkovičová
3.Ing. Ignác Púchovský
4.Ing. Adriána Strapková
5.JUDr. Soňa Šáliová
6.Ing. Kvetoslava Tibenská


 
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Žiaci skalického gymnázia sa učia online  

Od obedňajších hodín utorka 22. septembra 2020 prebieha vyučovanie v Gymnáziu Františka Víťazoslava Sasinka v Skalici na diaľku. Z preventívnych dôvodov sú žiaci a učitelia ponechaní v domácom prostredí minimálne na desať dní, teda do 2. októbra 2020.

TTSK rokuje s ministerstvom dopravy o spoplatnení ciest II. triedy

Trnavský župan Jozef Viskupič sa v pondelok 21. septembra 2020 stretol so štátnym tajomníkom Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky Jaroslavom Kmeťom. Hlavnou témou rokovania bol zámer spoplatniť vybrané úseky ciest II. triedy pre nákladné vozidlá.

TTSK: Cestujúci prímestskými autobusmi môžu porovnať zaplatenú cenu s reálnou cenou cestovného lístka

Od 1. septembra 2020 sú cestujúci v prímestských  autobusoch informovaní o cene za dopravu bez dotácie trnavskej župy. Na lístkoch je popri zaplatenej sume po novom uvádzaná aj cena skutočných nákladov na prepravu, a tak ich majú cestujúci možnosť porovnať. Ide o ďalšiu z aktivít trnavskej župy na zatraktívnenie cestovania autobusmi ako verejného benefitu s upriamením pozornosti na jeho výhodnosť a ekologickosť.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky