Skočiť na obsah

Predĺžili sme termín na podávanie dotácií

Publikované:

Na podporu aktivít a rozvoja v oblasti kultúry, športu, zdravotníctva a sociálnej starostlivosti máme pripravených 600 tisíc eur.

Zobraziť galériu

Až do 5. marca 2021 máte možnosť požiadať až o dve dotácie pre vašu organizáciu alebo obec cez tento odkaz https://www.trnava-vuc.sk/13475-sk/2021.

Na podporu aktivít a rozvoja v oblasti kultúry, športu, zdravotníctva a sociálnej starostlivosti máme pripravených 600 tisíc eur.

Tento rok sa všetky žiadosti podávajú len elektronicky pomocou občianskeho preukazu s čipom. Nenechávajte si to preto na poslednú chvíľu!

Postupujte podľa detailného manuálu na https://www.trnava-vuc.sk/data/att/18246.pdf a v prípade problémov alebo nejasností sa obráťte na našich kolegov e-mailom na dotacie@trnava-vuc.sk.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

V župnom veľkokapacitnom očkovacom centre bolo zaočkovaných už 6.000 ľudí

Sme pripravení dostať očkovanie bližšie k našim obyvateľom. Už na budúci víkend plánujeme zriadiť podobné centrá v Dunajskej Strede a Skalici, kde využijeme kapacity našich stredných zdravotníckych škôl.

Riaditeľkou Krajskej organizácie cestovného ruchu Trnavský kraj sa stala Agáta Mikulová

Jej úlohou bude nasmerovať rozvoj cestovného ruchu napriek pretrvávajúcej pandémii ochorenia Covid-19.

Máme zhotoviteľa rekonštrukcie Koniarekovej a Zavarskej v Trnave

Modernizácia cesty sa začne po skončení obdobia zimnej údržby a nemala by trvať viac ako dva mesiace. Konkrétny harmonogram prác bude skonzultovaný aj s investorom priľahlej individuálnej bytovej výstavby.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky