Skočiť na obsah

Protidrogová beseda

Publikované:

Prednášku spojenú s besedou organizovala Mgr. Baranyaiová, koordinátorka protidrogovej prevencie na škole podľa harmonogramu zadania hlavných úloh v školskom roku 2019/2020. Prednášajúcou bola príslušníčka PZ v Dunajskej Strede.

Zobraziť galériu

Prednášku spojenú s besedou organizovala Mgr. Baranyaiová, koordinátorka protidrogovej prevencie na škole podľa harmonogramu zadania hlavných úloh v školskom roku 2019/2020. Prednášajúcou bola príslušníčka PZ v Dunajskej Strede.

Na začiatku prednášajúca predviedla prezentáciu, ktorú žiaci pozorne sledovali. Potom nasledovala beseda, z ktorej vyplýva, že žiaci poznajú rôzne druhy drog, sú si vedomí ich škodlivých účinkov, sú spokojní s preventívnymi aktivitami na škole, ale miestami majú mylné informácie o drogách.

V druhej časti príslušník PZ oboznámil žiakov, aké druhy zbraní existujú a čo sa považuje za zbraň a o nebezpečnosti narábania zo zbraňami.

Cieľom besedy bolo poukázať na ohrozujúce účinky používania rôznych omamných látok, vyjasniť si pojmy súvisiace s drogami a zbraňami a dôležitosti medziľudských vzťahov.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Všetky štyri krajské knižnice opäť sprístupnia svoje služby

Galantská knižnica, Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave, Záhorská knižnica v Senici aj Žitnoostrovská knižnica v Dunajskej Strede čitateľov privítajú za prísnych podmienok dodržiavania opatrení na zamedzenie šírenia nového koronavírusu.

V živote bez odpadu chce ísť trnavská župa vzorom

V ochrane životného prostredia treba začínať od seba.

Župa pomáha pri celoplošnom skríningu

V priestoroch 11 stredných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti župy sú zriadené odberové miesta.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky