Skočiť na obsah

Rekreačný pobyt v Chorvátsku

Publikované:

V dňoch 3.9.-11.9. 2019 sa klienti Domova dôchodcov a domova sociálnych služieb Holíč zúčastnili rekreačného pobytu v letovisku Selce v Chorvátsku

Zobraziť galériu

Aj keď bola cesta dlhšia, ale určite stála za to. Okrem každodenného kúpania v mori absolvovali klienti plavbu loďou, prechádzky po pobreží, ochutnali výbornú jadranskú zmrzlinu. Množstvo nových zážitkov, more, krásne prostredie, to všetko prispelo k tomu, že si klienti na pobyte  oddýchli a  zregenerovali svoje sily. Dúfame, že pozitívna energia, ktorú v Chorvátsku načerpali, im  vydrží čo najdlhšie.  

Text: Mgr. Andrea Jurkovičová, DD a DSS pre dospelých Holíč      
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Hokejbal pre Zelený dom Skalica

Odbor sociálnych vecí Úradu TTSK Vám dáva do pozornosti podujatie „Československý superpohár v hokejbale“, ktorý sa uskutoční 26. októbra 2019.

Tvorivé dielne vo Veľkom Mederi

15. októbra 2019 sa konali umelecké tvorivé dielne vo Veľkom Mederi, kde sa zúčastnili aj šiesti klienti z Domova sociálnych služieb pre deti a dospelých v Jahodnej.

Ples Stromovákov

11. októbra 2019 organizovalo občianske združenie STROM pri Domove sociálnych služieb Trnava, Stromová ul. už III. ročník spoločenského podujatia – Ples Stromovákov.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky