Skočiť na obsah

Silná ruka 2019

Publikované:

Slovenská asociácia pretláčania rukou usporiadala v MŠH Trnava súťaž Silná ruka pre západoslovenskú oblasť, ktorá sa konala 15. 11. 2019.

Zobraziť galériu

Slovenská asociácia pretláčania rukou usporiadala v MŠH Trnava súťaž Silná ruka pre západoslovenskú oblasť, ktorá sa konala 15. 11. 2019. V tejto súťaži sme mali iba jedno zastúpenie, a to v kategórii do 70 kg chlapci, pretože aj keď máme v škole žiakov, ktorí sa venujú tejto disciplíne, nemohli sa jej zúčastniť, nakoľko sú reprezentanti SR v tejto disciplíne.Tejto disciplíne sa začal venovať aj Patrik Tomka, ktorý nás úspešne reprezentoval v tejto súťaži. Spomedzi 10 účastníkov v tejto kategórii sa umiestnil na krásnom, i keď dosť nešťastnom štvrtom mieste.

Srdečne mu blahoželáme a želáme veľa síl do ďalších úspechov.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Trnavská župa pomôže obetiam a dotknutým osobám výbuchu plynu v Prešove

Trnavský samosprávny kraj dnes vyčlenil zo svojho rozpočtu 33 tis. €, ktoré poskytne obetiam a dotknutým osobám výbuchu plynu na Mukačevskej ul. v Prešove.

Schválený rozpočet župy vytvára priestor pre rozvojové projekty. Prioritou budú sociálne služby, vzdelávanie a rekonštrukcia ciest

Medzi hlavné priority roku 2020 patrí podpora modernizácie cestnej infraštruktúry, radikálna obmena techniky na údržbu ciest či podpora vzdelávania a sociálnych služieb. Poslanci zároveň odhlasovali pomoc pre ľudí zasiahnutých tragédiou v Prešove vo výške 33 tisíc eur.

Podujatia pre deti v Galante

Mestská knižnica Galanta si pre deti pripravila rôzne podujatia, na ktoré sa môžu tešiť nie len oni ale aj rodičia. V oddelení pre deti zavládne príjemná atmosféra, ktorá sa bude ponímať rôznymi podujatiami.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky