Skočiť na obsah

Silná ruka 2019

Publikované:

Slovenská asociácia pretláčania rukou usporiadala v MŠH Trnava súťaž Silná ruka pre západoslovenskú oblasť, ktorá sa konala 15. 11. 2019.

Zobraziť galériu

Slovenská asociácia pretláčania rukou usporiadala v MŠH Trnava súťaž Silná ruka pre západoslovenskú oblasť, ktorá sa konala 15. 11. 2019. V tejto súťaži sme mali iba jedno zastúpenie, a to v kategórii do 70 kg chlapci, pretože aj keď máme v škole žiakov, ktorí sa venujú tejto disciplíne, nemohli sa jej zúčastniť, nakoľko sú reprezentanti SR v tejto disciplíne.Tejto disciplíne sa začal venovať aj Patrik Tomka, ktorý nás úspešne reprezentoval v tejto súťaži. Spomedzi 10 účastníkov v tejto kategórii sa umiestnil na krásnom, i keď dosť nešťastnom štvrtom mieste.

Srdečne mu blahoželáme a želáme veľa síl do ďalších úspechov.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Trnavský župan rokoval s vicepremiérom o posilnení kompetencií samosprávnych krajov

Predseda Trnavského samosprávneho kraja a predseda združenia samosprávnych krajov SK 8 Jozef Viskupič dnes v Trnave prijal podpredsedu vlády Slovenskej republiky Štefana Holého. Rokovali o reforme verejnej správy a o dodržiavaní legislatívneho procesu.

(Ne)všedné radosti

Trnavský samosprávny kraj – Záhorské osvetové stredisko v Senici pozýva priateľov umenia na jubilejnú autorskú výstavu výtvarných diel výtvarníčky Aleny Kováčovej – Trizuliakovej zo Senice, spoluzakladateľky a členky Združenia výtvarníkov SenART.

Informácia o vydaných ochranných pracovných prostriedkoch

Trnavský samosprávny kraj odovzdal ďalšie osobné ochranné pracovné prostriedky z pohotovostných zásob Správy štátnych hmotných rezerv SR.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky