Skočiť na obsah

Stojíme pri Rakúsku a jeho obyvateľoch

Publikované:

Trnavský župan Jozef Viskupič vyjadril ľútosť nad krvavým teroristickým útokom, ku ktorému došlo v pondelok 2. novembra 2020 v centre Viedne, a sústrasť rodinám jeho obetí.

Zobraziť galériu

V listoch adresovaných rakúskej veľvyslankyni na Slovensku Margit Bruck-Friedrich a primátorovi a krajinskému predsedovi vlády Viedne Michaelovi Ludwigovi zároveň prejavil solidaritu a odhodlanie v boji proti všetkým prejavom rasovej a náboženskej neznášanlivosti.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Trnavská župa oslovila firmy s prosbou o darovanie techniky pre stredoškolákov v núdzi

Trnavská župa požiadala firmy pôsobiace na svojom území o pomoc. Najmä pre žiakov zo sociálne slabších rodín chce zabezpečiť technické vybavenie nevyhnutné na úspešný prechod na dištančné vzdelávanie.

Trnavská župa ako prvá spustila bezplatnú službu domáceho tiesňového volania

V septembri tohto roka trnavská župa ako prvá spustila službu domáceho tiesňového volania. Bezplatne ju už využíva 24 klientov, pričom po najbližšom víkende to bude 40. V priebehu budúceho roka by mala pribudnúť stovka ďalších.

Trnavská župa vyčlenila viac ako milión eur na mimoriadne odmeny pre všetkých zamestnancov svojich zariadení sociálnych služieb

Trnavská župa mimoriadne odmení všetkých 1135 zamestnancov, ktorí sa v 21 zariadeniach sociálnych služieb v jej pôsobnosti starajú o vyše 1700 klientov. Na tento účel župa vyčlenila takmer 1,1 milióna eur.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky