Skočiť na obsah

Stretnutie s históriou v Senici

Publikované:

Trnavský samosprávny kraj, Záhorské osvetové stredisko v Senici a Klub priateľov histórie Senica vás srdečne pozývajú na Stretnutie s históriou.

Zobraziť galériu

Podujatie sa koná v utorok 17. decembra 2019 o 17:00 hodine v kaviarni Grand Café Senica (Kongresové centrum v Slovenskom hodvábe).

Organizátori pre vás pripravili pútavé rozprávanie o Sokolovni v Senici v podaní členov Klubu priateľov histórie Senica Jána Petra, Jána Hromka a Mgr. Tomáša Motusa. Následne tiež prezentáciu knihy Eleny Klučkovej s názvom T. G. Masaryk, Masarykovci a Kopčany, pri ktorej vám autorka knihy spoločne s PhDr. Petrom Brezinom priblížia históriu Kopčian a tajomstvo Masarykovho narodenia.

Autor textu: Záhorské osvetové stredisko Senica

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Informácia o vydaných ochranných pracovných prostriedkoch

Trnavský samosprávny kraj odovzdal ďalšie osobné ochranné pracovné prostriedky z pohotovostných zásob Správy štátnych hmotných rezerv SR.

SZŠ Trnava úspešná v krajskom i celoštátnom kole SOČ

Zdravoťáci opäť nesklamali! Žiaci Strednej zdravotníckej školy v Trnave zaznamenali veľký úspech v krajskom i celoštátnom kole SOČ.

Trnavská župa pristupuje ku všetkým poskytovateľom sociálnych služieb spravodlivo

Trnavská župa dnes opäť distribuovala osobné ochranné pracovné prostriedky do zariadení sociálnych služieb v celom kraji. Ochranné prostriedky zo štátnych hmotných rezerv rozdeľujeme poskytovateľom sociálnych služieb spravodlivo, bez ohľadu na ich právnu formu, či verejnú alebo neverejnú povahu.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky