Skočiť na obsah

Štvrtýkrát po sebe najlepší na Slovensku

Publikované:

Stredná priemyselná škola stavebná Dušana Samuela Jurkoviča v Trnave bola už štvrtýkrát po sebe vyhlásená za najlepšiu na Slovensku v prestížnej súťaži VELUX, ktorá je určená pre študentov stredných odborných škôl so zameraním na staviteľstvo.

Zobraziť galériu 234567891011

Stredná priemyselná škola stavebná Dušana Samuela Jurkoviča v Trnave bola už štvrtýkrát po sebe vyhlásená za najlepšiu na Slovensku v prestížnej súťaži VELUX, ktorá je určená pre študentov stredných odborných škôl so zameraním na staviteľstvo. Predmetom súťaže je štúdia rodinného domu, v ktorom denné svetlo a prísun čerstvého vzduchu prichádzajú do objektu cez strechu, prostredníctvom produktov značky VELUX. Študenti našej školy štvrtý rok po sebe získali najvyššie ocenenie spomedzi 60 prác zo 14 stavebných priemysloviek na Slovensku. Okrem prvého miesta sme získali aj druhú priečku a dve mimoriadne ocenenia. Nezávislá porota - zložená z architektov a zamestnancov ŠIOV - vysoko ocenila kvalitu prác našich študentov, ako aj prácu konzultantov. Bolo veľmi príjemné počúvať, že trnavská priemyslovka je „top“ medzi priemyslovkami, o čom svedčí fakt, že každoročne valcujeme svojich konkurentov. Myslíme si, že toto je to správne PR pre šírenie dobrého mena našej školy a kraja, za čo ďakujeme zúčastneným žiakom, ale aj ich konzultantom, najmä Oliverovi Hacajovi a Ing. Zuzane Mištinovej, ktorí žiakov viedli v rámci krúžkovej činnosti, konkrétne v rámci krúžku „Architektonický ateliér“. Zároveň je to však výzva pre študentov, ktorí by mali záujem o takúto formu svojho osobného odborného rastu, aby sa aj v budúcom školskom roku zapojili do krúžkovej činnosti.

Umiestnenie našich žiakov:  1. miesto: L. D. Ondrejková

            2. miesto: B. Haladová

Odmena: N. Bukorová,  S. Moravčík , D. Štibraný

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Najmenší hokejisti a hokejistky odštartovali putovný turnaj

V nedeľu 15.9.2019 sa na zimnom štadióne v Piešťanoch uskutočnil prvý zo série 8 turnajov hokejových prípraviek o Putovný pohár župana TTSK.

Priepust v Banke je opravený

Správa a údržba ciest TTSK opravila havarijný stav priepustu na ceste v obci Banka. Hneď po dokončení všetkých prác budú odstránene dopravné značenia a zrušené obmedzenia.

Trnavská župa už 5 rokov organizuje pre klientov zariadení sociálnych služieb podujatie „Putovanie za vierou“

Cieľom pútnických ciest je poskytnúť klientom zariadení sociálnych služieb priestor na uspokojenie aj ich duchovných potrieb. Od roku 2015 sa klienti zariadení zúčastnili napr. audiencie so Svätým otcom vo Vatikáne, navštívili pútnické miesta ako Lurdy, Santiago de Compostela, Fatima alebo navštívili miesta, kde žil pápež Ján Pavol II.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky