Skočiť na obsah

Trnavskému kraju pomáhajú v boji proti coronavírusu aj súkromné firmy a neziskové organizácie

Publikované:

Ďakujeme firmám, ktoré sa rozhodli v tejto nepriaznivej situácii pomáhať a venovali svoje produkty na pomoc druhým. Pomohli nielen úradu, ale aj našim obyvateľom, seniorom, školám, lekárom, pracovníkom prvej línie, pacientom, dopravcom a ďalším občanom zasiahnutým epidémiou Coronavírusu.

Zobraziť galériu

Podaná ruka v materiálnej alebo inej forme z Vašej strany bola pre nás neoceniteľnou pomocou.

Vyjadrujeme veľké poďakovanie spoločnostiam a organizáciám:

Spoločnosti Medirex za poskytnutie testov na prítomnosť COVID-19, značke Škoda Auto Slovensko a Groupe PSA Slovakia za zapožičanie vozidiel, Komplexnej centrálnej služby z Gabčíkova za darovanie dezinfekčných prostriedkov, spoločnosti Odema Púchov za dodanie materiálu pre rúška, Vydavateľstvu CBS za darovanie kníh pre občanov v karanténnych centrách, Trnavskej automobilke Groupe PSA Slovakia, Slovenskej eletromechanickej asociácii, Victory Slovakia, taiwanskej spoločnosti AU Optics a Taiwanskej kancelárii na Slovensku a spoločnosti Chemolak za poskytnutie materiálnej pomoci v podobe ochranných a dezinfekčných prostriedkov.

Spoločnosti Slovcare ďakujeme za zapožičanie polohovateľných postelí, spoločnosti AICOBOTIX, INAT a iniciatíve Pomozmenemocnici.sk za ochranné štíty.

Za poskytnutie občerstvenia potrebného pre doplnenie energie aj vitamínov ďakujeme značke kávy Veronia za darovanie kvalitnej kávy pre zdravotnícky personál, Synagóga café za darovanie ovocia pre zariadenia sociálnych služieb, spoločnosti IDC Holding za darovanie sušienok Verbena a výrobcovi syrov Bel Slovensko za pol tony syrových produktov, takisto pre zariadenia sociálnych služieb.

Dakujeme sukromnikom aj neziskovemu sektoru za pomoc

Ďakujeme aj organizáciám a jednotlivcom, ktorí dobrovoľne pomáhajú v krajských karanténnych zariadeniach, pred nemocnicami ako členovia triážnych tímov či pri ďalších náročných úlohách.

Ďakujeme Okresnému riaditeľstvu Hasičského a záchranného zboru v Trnave, Dobrovoľnému hasičskému zbor v Jaslovských Bohuniciach, Dobrovoľnému hasičskému zbor Bučany, Dobrovoľnému hasičskému zboru v Brestovanoch. Za dobrovoľnícku prácu ďakujeme aj Dobrovoľnej záchrannej brigáde civilnej ochrany a Centrálnej záchrannej službe. Ďakujeme aj psychológom a ďalším odborníkom, ktorí sú dobrovoľne počas svojho voľného času k dispozícii pre obyvateľov na linke psychologickej podpory.

Všetku pomoc si veľmi vážime a ďakujeme, že spolupráca súkromného, verejného a neziskového sektora v aktuálnej situácii dokazuje, že #spolutozvladneme.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Informácia o vydaných ochranných pracovných prostriedkoch

Trnavský samosprávny kraj odovzdal ďalšie osobné ochranné pracovné prostriedky z pohotovostných zásob Správy štátnych hmotných rezerv SR.

SZŠ Trnava úspešná v krajskom i celoštátnom kole SOČ

Zdravoťáci opäť nesklamali! Žiaci Strednej zdravotníckej školy v Trnave zaznamenali veľký úspech v krajskom i celoštátnom kole SOČ.

Trnavská župa pristupuje ku všetkým poskytovateľom sociálnych služieb spravodlivo

Trnavská župa dnes opäť distribuovala osobné ochranné pracovné prostriedky do zariadení sociálnych služieb v celom kraji. Ochranné prostriedky zo štátnych hmotných rezerv rozdeľujeme poskytovateľom sociálnych služieb spravodlivo, bez ohľadu na ich právnu formu, či verejnú alebo neverejnú povahu.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky