Skočiť na obsah

Trnavský kraj sa prezentoval doma aj v zahraničí

Publikované:

Trnavská župa sa prostredníctvom kampane „Dovolenka v Trnavskom kraji“ prezentovala doma aj v zahraničí. Kampaň v online platformách, rádiách,  printových a elektronických médiách predstavovala župu ako atraktívnu destináciu a ako vhodnú alternatívu k zahraničným dovolenkám.

Zobraziť galériu

Ako povedal trnavský vicežupan a predseda Krajskej organizácie cestovného ruchu Pavol Kalman, „cestovný ruch v našom kraji dostal nový impulz. Vďaka vzniku Krajskej organizácie cestovného ruchu sa zameriavame na systematickú podporu turizmu. Chceme k nám pritiahnuť tak domácich, ako aj zahraničných turistov. Koncom letnej sezóny naša práca nekončí. Župa má čo ponúknuť počas celého roka a jej potenciál plánujeme využiť naplno. Preto sme sa pustili do aktívnej propagácie a veríme, že prilákame nových návštevníkov, ktorí budú u nás tráviť voľný čas.“

Na Slovensku sa župa zamerala a oslovovala ľudí prostredníctvom regionálnych médií po celej krajine. V susedných štátoch bola kampaň orientovaná na české a maďarské prihraničné regióny.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Projekt participatívneho rozpočtu výrazne podporil aj cyklistickú dopravu

Cyklistická doprava a jej podpora je jednou z priorít trnavskej župy v oblasti dopravy. Jej ekologické spôsoby sú pre župu výzva, s ktorou sa chceme a musíme vysporiadať. Preto, aj v rámci projektu participatívneho rozpočtu, kraj podporil kreatívne nápady pre podporu cyklodopravy.

J. Viskupič: Riešenie dopravy v Hlohovci sa musí dostať medzi priority

Až 11 zo 100 priorít vo výstavbe a rekonštrukcií cestnej infraštruktúry v správe štátu sa nachádza na území Trnavského kraja. Materiál schválila vláda Slovenskej republiky 16. septembra 2020.

Vo dvore Trnavského osvetového strediska bude Festival malých dychových hudieb

Na nedeľu 4. októbra 2020 pripravilo Trnavské osvetové stredisko v spolupráci s Trnavským samosprávnym krajom na dvore Domu hudby Mikuláša Schneidera Trnavského Festival malých dychových hudieb. Na festivale budú svoje umenie prezentovať lokálne dychové orchestre, ktoré sa oduševnene venujú hudbe vo svojom voľnom čase.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky