Skočiť na obsah

Trnavský samosprávny kraj zabezpečí autobusovú dopravu z obcí Gabčíkovo a Blatnej na ostrove do Šamorína

Publikované:

Trnavská župa ubezpečuje obyvateľov, že prímestská autobusová doprava z obcí Gabčíkovo a Blatnej na Ostrove do Šamorína, smerom na Bratislavu, bude zabezpečená aj po zmene cestovných poriadkov, ktorá sa uskutoční k termínu 15.12. 2019.

Zobraziť galériu

Aktuálne je spomínané spojenie zabezpečované Trnavským samosprávnym krajom, ktorý dočasne financuje prevádzkovanie liniek spoločnosti Slovak Lines a.s.

Po 15. 12. 2019 bude dopravné spojenie zabezpečovať Trnavský samosprávny kraj prostredníctvom svojho zmluvného dopravcu SAD Dunajská Streda a.s., ktorý zabezpečí dopravnú obslužnosť obcí Baka, Jurová, Trstená na Ostrove, Horný Bar, Rohovce, Kyselica, Báč, Blatná na Ostrove, Macov, Trnávka, Gabčíkovo a Šamorín.

Momentálne sú v procese prípravy nové cestovné poriadky, ktoré budú platné od 15.12. 2019. Aktuálne sa vyhodnocujú všetky pripomienky tak, aby dopravná obslužnosť bola realizovaná efektívne a uspokojila potreby cestujúcej verejnosti.
 
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

V župnom veľkokapacitnom očkovacom centre bolo zaočkovaných už 6.000 ľudí

Sme pripravení dostať očkovanie bližšie k našim obyvateľom. Už na budúci víkend plánujeme zriadiť podobné centrá v Dunajskej Strede a Skalici, kde využijeme kapacity našich stredných zdravotníckych škôl.

Riaditeľkou Krajskej organizácie cestovného ruchu Trnavský kraj sa stala Agáta Mikulová

Jej úlohou bude nasmerovať rozvoj cestovného ruchu napriek pretrvávajúcej pandémii ochorenia Covid-19.

Máme zhotoviteľa rekonštrukcie Koniarekovej a Zavarskej v Trnave

Modernizácia cesty sa začne po skončení obdobia zimnej údržby a nemala by trvať viac ako dva mesiace. Konkrétny harmonogram prác bude skonzultovaný aj s investorom priľahlej individuálnej bytovej výstavby.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky